Hem iş yaptırıcak ve güncel oyunları oynatacak 8000TL laptop tavsiyeleri

Bütçe
8000

MehRain

Hectopat
Herkese merhabalar. 8000TL bütçem var. Bu bütçeyle başlıktan da anladığınız üzere sizden laptop tavsiyeleri istiyorum. Monster'ın Abra A5 v16.5.2 bilgisayarını düşünüyordum. O laptop hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Almaya değer bir laptop mu? Bundan daha iyi donanıma sahip laptop var mı bütçeme göre? Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum sevgiler, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar. 8000TL bütçem var. Bu bütçeyle başlıktan da anladığınız üzere sizden laptop tavsiyeleri istiyorum. Monster'ın Abra A5 v16.5.2 bilgisayarını düşünüyordum. O laptop hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Almaya değer bir laptop mu? Bundan daha iyi donanıma sahip laptop var mı bütçeme göre? Fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum sevgiler, saygılar.

Amazon Prime day güzel indirimler var oraya bakmalısın.

Hocam Monster'dan uzak durun arkadaşım çok çekti. Kendi kullandığım laptopu önerebilirim. HP Pavilion GTX 1660 Ti i7 9.nesil. Gayet güzel bir laptop. 8 aydır kullanıyorum sıkıntısına rastlamadım.

Öncelikle herkese teşekkür ediyorum tavsiyeleriniz için. Hepsini tek tek inceledim sağ olun. Şu an ilk postta dediğim laptop 6700₺'ye düşmüş. Maddi açıdan çok işime gelir. Şu anki güncel fiyatı almaya uygun mu?

Geri
Yukarı