Hem kablolu hem kablosuz internet kullanımı

Backeer

Hectopat
Daha fazla  
Ben USrobotics'in eski bir kablolu modemini kullanıyorum evimde. Fakat artık akıllı telefonların tabletlerin gelişmesi nedeniyle kablosuz ağa da ihtiyaç duyuyorum. Bir yandan kablosuz internetin oyun performansında düşüklük yaşatacağı korkusuyla geçmek istemiyorum. Bana bilgisayara kablo ile bağlantı yapabileceğim fakat kablosuz olarak ev ağı olarak da kullanabileceğim ve bant genişliğini ayarlayabileceğim bir modem önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir kablosuz modem hem kablosuz hem kablolu bağlantı verebilir. Mümkünse Gigabit Ethernet destekli modem alın. Telefon hatttı bağlayacağınız için pek önerim yok adsl vdsl2 modemlerin olması lazım Mümkünse 802.11ac destekli bir ürün alın.

Herhangi bir kablosuz modem hem kablosuz hem kablolu bağlantı verebilir. Mümkünse Gigabit Ethernet destekli modem alın. Telefon hatttı bağlayacağınız için pek önerim yok adsl vdsl2 modemlerin olması lazım Mümkünse 802.11ac destekli bir ürün alın.
aklınızda olan ürünler varsa söyleyebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı