Hem kulaklık, hem de hoparlörden ses alma

Hamzarrow

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Benim ufak bir problemim var, hem kulaklık ve hem hoparlörden ses almak istiyorum. MSI B350M anakarta sahibim. Ve realtek ses sürücüsü bulunuyor. Bu konu hakkında technopatta 1-2 konu gördüm. Realtek üzerinden düzenleme yaptım, kimileri sonuca vardı ancak bende işe yaramadı. Windows 10 kullanıyorum. Kulaklığım ise USB'li yardımcı hem kulaklık, hem hoparlörden nasıl ses alırım? İyi Günler.

Masaüstün de sağ alt kısımdan gizli simgeleri gösteri tıklayın. Oradan realtek hd audio yöneticisini açın açılan uygulama da aygıtın gelişmiş ayarlarına gelin. Orada Ön ve arka çıkış aygıtlarının iki farklı ses dolaşımını aynı anda çalmasını sağlayın kutucuğunu işaretleyin.

Bu
278297-25074a815811d7a86fe4aa78ec7da3e7.jpg
simgeye sağ tıklayıp,Kayıttan Yürütme;
hh.png

Tıklayıp;
gg.png

Varsa etkinleştir,yoksa sağ tıklayıp,devre dışı bırakılmış aygıtları göster seçeneğini işaretleyin.Hoparlörler ve kulaklık seçeneğine sağ tıklayıp etkinleştirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• kk.png
    kk.png
    402 bayt · Görüntüleme: 236
Arkadaşlar dediğinizi denedim ve Realtek hd audio 2nd outpot aygıtı geldi, ancak aygıt 'Takılı Değil' durumda. Ne yapabilirim ? Teşekkürler.

Talimatları denedim, dediğim gibi Hoparlorler ve Kulaklık diye bir şey değilde, Realtek hd audio 2nd outpot aygıtı çıkıyor. (Kulaklık Simgeli)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı