Hem oyun hem iş için laptop önerisi

slmntsdmr

Femtopat
Daha fazla  
Aekadaşlar merhaba hem oyun hem iş için bir bilgisayar alacağım hemen hemen bir karar verdim fakat sizlere. Danismak. İstedim. Bu bilgisayarın kronik bir sorunu var mı ya da. Bu fiyatlara daha iyisi var mı gibi. Bu bilgisayarı almamdaki en büyük sebep yeni teknoloji olması i7 13. nesil ve 4050 ekran kartı şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

Bütçen buna yeter mi? 4050 için iyi fiyat degil.

AMD işlemci düşünmüyorum ve Asus çok pahalı SSD düşük victus a göre. 4050 bin performansi iyi degilmi biraz araştırma yaptım 3060 dan fazla performans sağlıyor olarak gördüm

AMD işlemci düşünmüyorum ve ASUS çok pahalı SSD düşük Victus'a göre. 4050 bin performansi iyi degilmi biraz araştırma yaptım 3060'dan fazla performans sağlıyor olarak gördüm

4060 varken mantıklı değil, SSD sonradan eklenir. AMD işlemci neden istemiyorsun?

AMD işlemci düşünmüyorum ve Asus çok pahalı SSD düşük victus a göre. 4050 bin performansi iyi degilmi biraz araştırma yaptım 3060 dan fazla performans sağlıyor olarak gördüm
4050 performansı iyi olması bir şey değiştirmez, 2 GB VRAM farkı var 4060 daha iyi. SSD ve RAM ile cihaz seçilmez.

Intel kullandım bu zamana kadar AMD işlemci kullanan çevremde hep sorun yaşadığına şahit oldum bana göre AMD işlemcinin ömrü Intel e göre daha kısa gibi geldi ayrıca victustaki üst sekment bir işlemci 13. Nesil üst sıralarda bir işlemci. Siz bu fiyata victus değmez diyorsunuz anladığım.kadariyla

Intel kullandım bu zamana kadar AMD işlemci kullanan çevremde hep sorun yaşadığına şahit oldum bana göre AMD işlemcinin ömrü Intel e göre daha kısa gibi geldi ayrıca victustaki üst sekment bir işlemci 13. Nesil üst sıralarda bir işlemci. Siz bu fiyata victus değmez diyorsunuz anladığım.kadariyla
R7 7735hs i5 12. nesile eşit zaten, devasa bir fark olmaz.

4060 varken mantıklı değil, SSD sonradan eklenir. AMD işlemci neden istemiyorsun?

Intel kullandım bu zamana kadar AMD işlemci kullanan çevremde hep sorun yaşadığına şahit oldum bana göre AMD işlemcinin ömrü Intel'e göre daha kısa gibi geldi ayrıca Victus'taki üst segment bir işlemci 13. Nesil üst sıralarda bir işlemci. Siz bu fiyata Victus değmez diyorsunuz anladığım. Kadariyla

AMD'nin ömrü daha az diye bir durum yok, Victus'taki işlemci daha güçlü evet fakat bu AMD'nin kötü olmasından kaynaklanmıyor.

Geri
Yukarı