Hem oyun hem de iş için laptop önerisi

ErrorCorrection

Decipat
Dayım laptop alacak. Buradaki laptoplardan PUBG bnezeri oyunları sorunsuz oynatabilecek ve yeterli gelecek lapop hangisidir? Dediğim gibi günde 10 saat falan değil de 3-4 saat oynayacak. Ya da 1-2 öncelik iş yani. Arada sırada oyun oynayacak. Neyse bu listeden olacak bu arada.

Linkte ASUS ürünlerini gösteriyor dayım ASUS alacak da. O yüzden sordum.

Kusura bakmayın hocam dalgınlığıma gelmiş tam okumayınca gönderdiğim yer yazınca siz, Teknosa özelinde sandım. ASUS ROG'lar gayet başarılıdır hepsi ile dediğiniz şeyleri rahatlıkla yaparsınız zaten ROG'lar arasında SSD farkı falan var sadece. ASUS TUF'ların eski kasalarını almayın yeni kasalarını alabilirsiniz. Ama bütçeniz varsa ROG varken TUF mantıksız olur diye düşünüyorum.

Bütçe kaç dayının tam olarak.
22.000

Kusura bakmayın hocam dalgınlığıma gelmiş tam okumayınca gönderdiğim yer yazınca siz, Teknosa özelinde sandım. ASUS ROG'lar gayet başarılıdır hepsi ile dediğiniz şeyleri rahatlıkla yaparsınız zaten ROG'lar arasında SSD farkı falan var sadece. ASUS TUF'ların eski kasalarını almayın yeni kasalarını alabilirsiniz. Ama bütçeniz varsa ROG varken TUF mantıksız olur diye düşünüyorum.
ROG'lar bütçeyi aşıyor maalesef.

Son düzenleme:
Teknosa şart mı? Bakıma almışlar zaten bakamıyorum, ekstra olarak teknosada da farklı satıcılar satış yaptığı için altına kimin sattığına bakman lazım eğer mağazadan almak istiyorsan. Teknosa vs şart değilse tavsiye ederim bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı