Hem oyun hem okul için 30 bin TL'ye laptop önerisi

GF63 çöp, 4050 var ancak 45W. 3050 performansında bir kart o. Olay soğutma değil, performans çok ölü. Paranı çöpe at daha iyi, en azından ihtiyacı olana gitme ihtimali var.

GF63 çöp, 4050 var ancak 45W. 3050 performansında bir kart o. Olay soğutma değil, performans çok ölü. Paranı çöpe at daha iyi, en azından ihtiyacı olana gitme ihtimali var.

Ekran kartının watt'ına nereden bakıyoruz hocam? Ayrıca hangi ekran kartları için hangi Watt'lar uygundur.

Ekran kartının watt'ına nereden bakıyoruz hocam? Ayrıca hangi ekran kartları için hangi Watt'lar uygundur.
Eğer laptopa sahipseniz Nvidia Denetim Masası'nda sistem özellikleri sekmesinden, sahip değilseniz ve araştırıyorsanız internetten. Notebookcheck sitesi bu konuda en iyisi.
Uygun olan Watt ise min 75W, 105W'ın oluru var ama en iyisi 140W (tabi bunlar karttan karta değişir, ben RTX4050 için konuşuyorum.

Bu fiyat aralığında zaten RTX3050, 3050 Ti, 4050 civarında şeyler var genel olarak.

Site önerisi için teşekkürler ayrıca.

Hocam ayrıca sormak isterim Gigabyte'ın laptopları hakkında düşünceleriniz neler?

Oyun ve okul için laptop bakıyorum, 20-30k arasında 5-6 yıl rahat kullanabileceğim bir şey arıyorum öneriniz var mı?

Bütçenin üzerine çıkabilirim biraz daha ama tercihim değildir.
Bilgisayar alıcaksanız kesinlikle media mark vatan ve teknosa gezilmesi gerektiğini düşünüyorum oraya da mutlaka bakın size güzel modeller önerirler özellikle media mark.

Bilgisayar alacaksanız kesinlikle Media mark vatan ve Teknosa gezilmesi gerektiğini düşünüyorum oraya da mutlaka bakın size güzel modeller önerirler özellikle Media mark.

Medimark veya Teknosa gibi yerlerde fiyatlar normale göre 3-4K daha pahalı olduğundan çok bakmayı tercih etmiyordum ama bakarım.

Gigabyte Monster ve Casper gibi Çin'den alıyor bilgisayarları ve iyi değil, hatta bu yüzden yabancı forumlarda çok topa tutuldu.

Gigabyte Monster ve Casper gibi Çin'den alıyor bilgisayarları ve iyi değil, hatta bu yüzden yabancı forumlarda çok topa tutuldu.

Hmm. Anladım seçenekler o zaman HP Victus 16 veya Lenovo Legion'lara daraldı diyebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…