Hem WİFİ simgesi yok hem aygıt yöneticisinde adaptör yok

Bunu bir deneyeyim. Yardım ettiğin için sonsuz teşekkürler. Sence bu dediğin olmazsa ne yapmalıyım? @YDincer

Türk taktiği.. ... Format :D.
Sonsuz teşekkürler modum. Donanımsal bir problem olduğunu sanmıyorum. Sadece eskiden ön usb girişlerine su döküldüğü için ön usblerin hepsinin hepsinin kablosunu çıkardım. Acaba o ön usblerden biri WİFİ kablosu muydu? Bilmiyorum. Wifi sürücüsü nasıl yüklenir bilmiyorum Youtube ve İnternet'ten araştırayım hemen sağolun.

Denemeye çok korktum. Paylaşan kişilerin videosunda yarı yarıya beğenmeme oranı var. Virüs olma ihtimali de var.
ben sana link atayım kendi kullandığımı taskbar_reset

Aygıt yöneticisine girip boş bir yere sağ tık yaparak gizli olanları göster diyerek bakabilirsin. Eğer bulursan da ya internetten arayıp indirirsin ya da kabloyla bağlayıp halledebilirsin.

Kullandığın cihazın altında marka model olur sadece markasını yazıp bile sitesinden yazılımını bulabilirsin. Yazılımı kurunca düzelecektir muhtemelen.

@tayfunsagdic

Donanım üreticisi sayfasından indirebilirsin. Nadirende de olsa o dediğin olabilir.

@claus

Modemin arkasında, altında ya da üstünde yazar. Ya da modemin arayüzüne girip öğrenebilirsin.

@333657

Dostlar selam. Öncelikle çok ama çok teşekkürler fakat yine de beceremedim. air 5650v3 ve wirelles adsl vdls router gibi ibareler buldum. Google'ye arattım karşıma Airties sitesi çıktı ama ne indireceğim ne yapmalıyım gram anlamadım. Wireless wifi sürücü indirmeyi göremedim. Sizden ricam şu siteye gidip ne indirmem gerektiğini söyler misiniz? :) AirTies Kablosuz İletişim

QUOTE="YusufD, post: 5859591, member: 335851"]
Türk taktiği.. ... Format :D.

ben sana link atayım kendi kullandığımı taskbar_reset
[/QUOTE]
@YDincer Eğer sizin sorununuzu kökten çözdüyse denemek isterim. Özel mesaj olarak veya buradan söyleyerek yardımcı olursanız çok sevinirim.
Aygıt yöneticisine girip boş bir yere sağ tık yaparak gizli olanları göster diyerek bakabilirsin. Eğer bulursan da ya internetten arayıp indirirsin ya da kabloyla bağlayıp halledebilirsin.
Konuda yazdığım gibi maalesef gizli olanları göster desemde olmadı. :( Adı çıksa yeterdi güncellerdim. Kablo çok uzun modem salonda. Hem görünüş hem yürüyüş olarak tüm aileyi zorluyor.

@Fuat Grapçı

Dostlar selam. Öncelikle çok ama çok teşekkürler fakat yine de beceremedim. air 5650v3 ve wirelles adsl vdls router gibi ibareler buldum. Google'ye arattım karşıma Airties sitesi çıktı ama ne indireceğim ne yapmalıyım gram anlamadım. Wireless wifi sürücü indirmeyi göremedim. Sizden ricam şu siteye gidip ne indirmem gerektiğini söyler misiniz? :) AirTies Kablosuz İletişim
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Modemin arayüzüne girerek dene orada bulunabilir belki.
Bunlardan biri oluyor arayüz genelde:
192.168.2.1
192.168.1.1
192.168.1.2
Giriş yaparken bunları dene:
isim= ttnet şifre= admin
isim= admin şifre=ttnet
isim=airties şifre=admin
isim= admin şifre= admin

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Modemin arayüzüne girerek dene orada bulunabilir belki.
Bunlardan biri oluyor arayüz genelde:
192.168.2.1
192.168.1.1
192.168.1.2
Giriş yaparken bunları dene:
isim= ttnet şifre= admin
isim= admin şifre=ttnet
isim=airties şifre=admin
isim= admin şifre= admin
@333657 Teşekkürler ama yine bulamadım. Tüm seçeneklere tıkladım hatta 2 kez kontrol ettim. Yavaş yavaş ümidimi kaybediyorum. :(

Geri
Yukarı