Hem WİFİ simgesi yok hem aygıt yöneticisinde adaptör yok

meola147

Kilopat
Defalarca kez farklı Windows 10 sürümleri denedim zamanında. Sadece bazılarında WİFİ sorunu yoktu. Şuan en güncel sürümü güzelce kurdum. Bir baktım WİFİ simgesi yok. Dedim aygıt yöneticisine gireyim orada ağ seçeneğine bastım bu sefer wirelles adaptör gözükmüyor. Gizli aygıtları göster seçeneğini ekleştirdim yok bana mısın demiyor. Ekran kartı, Windows güncel. Yapmamız önerdiğiniz bir şey varsa yapacağıma söz veriyorum. Gerçekten yardıma ihtiyacım var... @Recep Baltaş @Ali Güngör
Olay hakkında fotoğraflar da çektim:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı2.JPG

Nadiren orada görünmez. Wifi sürücünü yüklmeyi dene, fakat hiç gözükmüyorsa donanımsal sorun da olabilir.
Sonsuz teşekkürler modum. Donanımsal bir problem olduğunu sanmıyorum. Sadece eskiden ön usb girişlerine su döküldüğü için ön usblerin hepsinin hepsinin kablosunu çıkardım. Acaba o ön usblerden biri WİFİ kablosu muydu? Bilmiyorum. Wifi sürücüsü nasıl yüklenir bilmiyorum Youtube ve İnternet'ten araştırayım hemen sağolun.
İnternete girebiliyorsan taskbar reset indir.
Denemeye çok korktum. Paylaşan kişilerin videosunda yarı yarıya beğenmeme oranı var. Virüs olma ihtimali de var.

Son düzenleme:
Kullandığın cihazın altında marka model olur sadece markasını yazıp bile sitesinden yazılımını bulabilirsin. Yazılımı kurunca düzelecektir muhtemelen.

Geri
Yukarı