Henüz duyurulmamış 20H2 derlemesi (19042.508)

Ben konuyu açtığım sırada yoktu, sen cevap yazana kadar eklendi. Neyse işte, sonuçta yeni bir derlemedeyiz. Sen hala CMD ile mi yüklüyorsun acaba? Merak ettim.
Ben Insider Beta Channel'da olduğum için yakında Iron sürümünün derlemeleri bana gelecek gibi duruyor. Umarım sorun yaşamam veya yeşil ekran almam :D
Ben 19042.488 i bilgisayara format attım en son 508 normal güncelleme ile aldım. CMD ile yayınlandığında indirip yükseltme yapıyordum.
Ekran görüntüsü 2020-09-09 16-21-43.png

buraya yüklenildiği zaman indirebiliyorsunuz...

Ben 19042.488 i bilgisayara format attım en son 508 normal güncelleme ile aldım. CMD ile yayınlandığında indirip yükseltme yapıyordum.Eki Görüntüle 662586
buraya yüklenildiği zaman indirebiliyorsunuz...
Ben uğraşmamak için Insider ile alıyorum. Neyse bakalım, yeni gelecek "Iron" derlemelerindeki deneyimim nasıl olacak göreceğiz. Yeşil ekran hatalarına hazırlıklarımı yapmaya devam ediyorum :D
Bu arada sistem mavi ekran verince karşınıza normal mavi ekran mı çıkıyor yoksa Insider yeşil ekranı mı çıkıyor?

Ben uğraşmamak için Insider ile alıyorum. Neyse bakalım, yeni gelecek "Iron" derlemelerindeki deneyimim nasıl olacak göreceğiz. Yeşil ekran hatalarına hazırlıklarımı yapmaya devam ediyorum :D
Bu arada sistem mavi ekran verince karşınıza normal mavi ekran mı çıkıyor yoksa Insider yeşil ekranı mı çıkıyor?
Insider için başka sürümler de var bunları neden kullanmıyorsunuz?
Ekran görüntüsü 2020-09-09 16-44-44.png

Bende de Windows çok eskiden sarı ekran hatası vermişti.

Insider için başka sürümler de var bunları neden kullanmıyorsunuz?Eki Görüntüle 662605
Bende de Windows çok eskiden sarı ekran hatası vermişti.
Bunlar Iron sürümüne ait evet fakat sadece Dev Channel üzerinden veriliyor. Aslında şu anda Dev Channel'a geçebilirim fakat bu sürümlerin stabilitesi çok daha düşük ve çökmeler daha sık yaşanabiliyor. Bilgisayarı da abimle ortak kullandığım için Dev Channel'dan kaynaklı sorunlar abimi de etkiler, sonra da durmadan benim başımın etini yemeye başlar. Belki bilgisayardan atabilir de :D
O yüzden Beta Channel üzerinden Iron sürümlerinin verilmesini de bir yandan bekliyorum. Bu sayede yeni özelliklerden ben de sonunda yararlanabilirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı