Hepsiburada 12 Gündür Kargoya Verilemeyen Ürün

Ben de sipariş verdim. Hala kargolanmadı. Teslim tarihine de iki gün kaldı. Böyle gecikmeler normal şeyler sonuçta kara cuma diye yığınla insan bir anda alışveriş yapıyor ve hepsini yetiştirmek kolay değil,
AMA,
Ama bunun üzerine bir de müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışan insanları otomatik telesekretere bağlayıp hiçbir şekilde gerçek müşteri temsilcisine bağlanmasına izin vermemek, arayan müşteriyi hattan atmak, bunlar hoş görülecek olaylar değil. Ben sipariş ettiğim ürünün şu an ne durumda olduğunu bilmek istiyorum. Ürünün hala kargoya verilmeme sebebi cidden yoğunluk mu, yoksa ürünü hala üreticiden tedarik etme sürecinde mi? Yoksa ürün kargolandı ama sisteme mi işlenmedi? Ben bunları bilmek istiyorum. Bana bu bilgi verilmek zorunda.

Şu an ne yaptıklarının farkında değiller, insanların gözünde değeri beş paralık artık bu firmanın. Bundan sonra imajı zor kurtarırlar.

Simdi şöyle, benim aldığım ürünün satıcisı yine Hepsiburada. Bu kara cuma da bu kadar alışveriş yapılacağı belli, herkesin çılgınlar gibi alışveriş yapacağı da belli, E kardeşim sistemini de ona göre ayarla yani niye insanları madur ediyosun. Benim takıldiğım nokta bu. Trendyoldan ben 12 ürün aldım 11 tanesi elimde şu an. Bir de insana haber vermeleri lazım. Diyecekler ki kardeşim bu ürün 12 gün zor kargoya verilir ki biz de ona göre ayağimızı uzatalım. Ben SSD HDD çevirici aldım 10 liraya, yani acil değil ama acil de olabilirdi.. Bir de arkadaşların dediği gibi müşteri hizmetleri sorunsalı var. Aradım kimseye bağlanmadı sistem. Yahu sen koskoca Hepsiburadasın, kaç yıldır bu piyasadasın, ama böyle amatörce çalişıyorsun. Getir kardeşim çalışcak adam depolarına 1 haftalık oğrenci kardeşlerimizi bitti gitti sorun.

İncehesap.com : Siparişinizin hazırlık süreci tamamlanmış olup , kampanya dönemlerindeki yoğunluk sebebiyle kargo firması tarafından henüz ürününüzün teslimatı alınamamıştır. Yaşanan gecikme sebebiyle sizlerden özür diler, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. En kısa sürede ürününüzün yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı