Hepsiburada 3D Secure ödeme kalktı mı?

KREARON

Picopat
Daha fazla  
Az evvel sipariş verdim Hepsiburada üzerinden ve ödeme ekranında "3D Secure ile ödemek ister misin?" gibi bir seçenek çıkmadı. Direkt kart bilgilerini girip onayla der demez çekti parayı. Bundan 1-2 ay önce şifre isterdi, canlı yardım artık kalktı diyor bence hiç güvenli olmamış.

Az evvel sipariş verdim Hepsiburada üzerinden ve ödeme ekranında "3D Secure ile ödemek ister misin?" gibi bir seçenek çıkmadı. Direkt kart bilgilerini girip onayla der demez çekti parayı. Bundan 1-2 ay önce şifre isterdi, canlı yardım artık kalktı diyor bence hiç güvenli olmamış.
Eğer aynı kart ve hesaptan 4-5 kere alışveriş yaptıysanız sizi tanıyıp kod vs. istememiş olabilir.

Eğer aynı kart ve hesaptan 4-5 kere alışveriş yaptıysanız sizi tanıyıp kod vs. istememiş olabilir.
Evet olabilir. 5000 TL bir ürün almak istediğimde onayla dediğimde bazen şifre gönderiyor. Ama 800 TL bir siparişte göndermiyor onayla der demez direk çekiyor kafasına göre. Bence hiç güvenli olmamış.

Daha bugün alışveriş yaptım ben de öyle olmadı. Hatta seçenek çıktığını hatırlar gibiyim.

Bende 5000 TL bir ürün ekleyip denedim ona gönderdi. Ama 800 TL bir siparişe göndermedi direk çekti mesela. Ve ikisinde de seçenek çıkmadı kafasına göre gönderip göndermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı