Hepsiburada 50TL'lik indirim kuponu

Kendi halinde eğleniyor.
Ne eğlenmesi ben bu foruma değer verdiğim için yazdım ekran görüntüsü atayım da bir daha bilmediğiniz kişilere iftira atmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-10-18-46-58-380_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2020-11-10-18-46-58-380_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 134
Ne eğlenmesi ben bu foruma değer verdiğim için yazdım ekran görüntüsü atayım da bir daha bilmediğiniz kişilere iftira atmayın.
Kod atıyorsunuz kullanalım diye. Kod kabul edilmiyor, sonra gene mesaj yazıp yanlış atmışım diyorsunuz, foruma daha yeni katılmışsınız. Benim yazdığım mesaj bu olaya karşı gayet normaldi.

Kod atıyorsunuz kullanalım diye. Kod kabul edilmiyor, sonra gene mesaj yazıp yanlış atmışım diyorsunuz, foruma daha yeni katılmışsınız. Benim yazdığım mesaj bu olaya karşı gayet normaldi.
Kardeşim ben gayet doğru yazdım hatta kontrol ettim "iki nokta üst üste P" yazınca site emoji olarak düzeltti için bir sorun oldu. Mesajı yine düzelttim ancak hala devam ediyor. Benlik bir şey yok al 50Tl ni boş yapma.

Kardeşim ben gayet doğru yazdım hatta kontrol ettim "iki nokta üst üste P" yazınca site emoji olarak düzeltti için bir sorun oldu. Mesajı yine düzelttim ancak hala devam ediyor. Benlik bir şey yok al 50Tl ni boş yapma.
500TL üzerinde geçerli olduğu yazmamışsın, kaç tane insanın vaktini çalmışsın. Bir de boş yapma diyorsun.

500 TL üzerinde geçerli olduğu yazmamışsın, kaç tane insanın vaktini çalmışsın. Bir de boş yapma diyorsun.
Cidden bu forumu iyi ki bırakmışım ben başlığa 500tl üzeri yazdım moderatörler degistirdiyse ben napayım. 50 TL için bu kadar tepki vereceğinizi düşünmezdim.
Arkadaş bize yardımcı olmak için kod atıyor. Sakin olun lütfen. Bu arada 500 TL üzeri de kabul etmiyor. 🙁

Benlik bir şey yok al 50TL'ni boş yapma.

Bu nasıl bir tabir? Ben senin parana mı kaldım? Kaldı ki ben kodu bir kere bile okumadım, kodu kullanmaya çalışmadım. Yazdıkların tam trollüktü ve haklı olarak fikrimi belirttim. Sende böyle bir tabirle seviyeni belirttin arkadaşım. İyi akşamlar

Geri
Yukarı