Hepsiburada alınan parfüm iade edilebilir mi?

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, parfüm sipariş vermiştim geldi. Açtım kokusunu beğenmedim, iade edebilir miyim? Hepsiburada'dan aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyle bir şey yok hocam adam o zaman nasıl anlasın, internet alışverişinde 14 gün koşulsuz iade vardır. Zarar vermediği surece alırlar. Amazon, Hepsiburada bu konuda iyidirler. Kırma, kutusuna koy gönder alırlar.
Bu konuda Türkiye'de en iyi firma Trendyol bu arada hocam. Ama zaten dediğiniz gibi 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkı var.

Oyle bir şey yok hocam adam o zaman nasıl anlasın, internet alışverişinde 14 gün koşulsuz iade vardır. Zarar vermediği surece alırlar. Amazon, Hepsiburada bu konuda iyidirler. Kırma, kutusuna koy gönder alırlar.
Mesele kırıp kırmamak değil. Bildiğim kadarıyla ambalajı açıldığında kullanılmış olma ihtimali yüzünden iade edilmiyor diye biliyorum . Bazı konularda iade sağlamıyorlar. Örnek olarak iç çamaşırlarında iade yok, oyun cd si veya türevi çoğaltılabilir şeyler aldıysanız onlarında iadesini yapmadıkları oluyor. Tabi bunları firmanın satış sözleşmesinde belirtiyor olması lazım.Parfüm için de net emin değilim ancak ambalajı açıldığında iade kabul edilmiyor diye biliyorum.

Bu konuda Türkiye'de en iyi firma Trendyol bu arada hocam. Ama zaten dediğiniz gibi 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkı var.

Kesinlikle Amazon, adamlar 30 günde kutusuyla gönder tak alıyorlar. Forumda konu açalım Amazon cıkmazsa kapatıyorum bugün hesabı. Trendyol en sorunlularından biri olabilir hatta.

Kesinlikle Amazon, adamlar 30 günde kutusuyla gönder tak alıyorlar. Forumda konu açalım Amazon cıkmazsa kapatıyorum bugün hesabı. Trendyol en sorunlularından biri olabilir hatta.
Hocam Amazon Dünya çapında olduğu için onu saymadım zaten. Trendyol'da kuryeliğe girerken imzalanan anlaşmayı görseniz anlarsınız neden Trendyol dediğimi.

Geri
Yukarı