Hepsiburada Anne Çocuk Klübü güvenilir mi?

Bearwithvodka

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada Premium'a Anne Çocuk Klübü diye yeni bir özellik gelmiş, bu klübe katılmak istemeniz dahilinde sizden Aydınlatma Metni'ni kabul etmenizi istiyor ve "Kişisel verilerin yurt dışı tedarikçilerine aktarımına izin veriyorum" ifadesini onaylamışsınız kabul ediyor. Bu klübe katılınması dahilinde bir sorun ortaya çıkabilir mi?

Hepsiburada Premium'a Anne çocuk Klübü diye yeni bir özellik gelmiş, bu klübe katılmak istemeniz dahilinde sizden Aydınlatma Metni'ni kabul etmenizi istiyor ve "Kişisel verilerin yurt dışı tedarikçilerine aktarımına izin veriyorum" ifadesini onaylamışsınız kabul ediyor. Bu klübe katılınması dahilinde bir sorun ortaya çıkabilir mi?

Hayır.

Teşekkürler, güvenilir bir kuruluş olduğunu duymuştum ama yukarıda belirttiğim ifade beni biraz tedirgin etti, Hepsiburada bu ifadeyle kişisel verileri uygunsuz kişi veya kurumlara aktarımını yapabilir mi? Emin olmak için soruyorum.
Zannetmiyorum hocam. WhatsApp üzerinden müşteri hizmetlerine sorup içinizi rahtlatabilirsiniz. Ama sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı