Hepsiburada bilgisayar bileşeni indirimleri

Merhaba arkadaşlar, az önce MSI MAG serisi indirime girdi diye bir konu açmıştım ama sonrasında fark ettiğimde birçok bilgisayar parçası indirime girmiş. Ben de konuyu düzenleyeyim dedim. Fark ettiğiniz fırsatları paylaşırsanız sevinirim, ben başlıyorum;
(Daha iki gün önce 600 liraya sipariş vermiştim, iptal etsem iyi olur sanırım :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı tarafında haklı olabilirsin ama MSI kasalar güzel indirime girmiş, i5 10400F ve i3 10100F'in fiyatını da biraz daha düşürmüşler.
İndirimden önce bunların fiyatları daha düşük oluyordu. İndirim yapmak için önceden arttırıyorlar.

Anakart falan fena değil ama.

Bindir & İndir.

RTX 2060 Super'in fiyatı ne ara 6000+ olmuş da bu fiyata iniyor?

1607932779275.png

Bindir & İndir.

RTX 2060 Super'in fiyatı ne ara 6000+ olmuş da bu fiyata iniyor?

Eki Görüntüle 779557
Daha fazla indirim yapmış gibi göstermek için yaptıkları bir şey. Bu durumu ben de onaylamıyorum. Piyasa fiyatlarına bakarsan zaten gerçekten indirim olduğunu anlayabilirsin. Şu anda Amazon'la birlikte piyasada en ucuz fiyat.

Daha fazla indirim yapmış gibi göstermek için yaptıkları bir şey. Bu durumu ben de onaylamıyorum. Piyasa fiyatlarına bakarsan zaten gerçekten indirim olduğunu anlayabilirsin. Şu anda Amazon'la birlikte piyasada en ucuz fiyat.
Şu anda en ucuz olmasından bahsetmiyorum. 6000+ fiyattan düştüğünü göstermelerinden bahsediyorum. Piyasa bu kadar serbest ise sattığı ürüne " 150.000 TL yerine %97 indirimle 4.500 TL!" yazsınlar. Tıpkı 50 TL'lik Steam Cüzdan Kodu için "75 TL yerine 50 TL" yazmaları gibi.

Geri
Yukarı