Hepsiburada "birlikteyiz" satıcısı yanlış ürün gönderdi

Makaleler
6
Yer
Starling City
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci;
R5 5600 - 4.7 GHz OC

Fan;
ID-COOLING SE-224-XT White

Anakart:
Gigabyte B550M DS3H

Ekran Kartı;
PowerColor Red Devil RX 6700 XT

Bellek;
GSKILL RipjawsV 2x8GB Siyah 3200Mhz DDR4 CL16

Depolama SSD;
Patriot Burst 480GB 560/540 MB/s
Samsung 870 Evo 250GB 560/530 MB/s
Kioxia Exceria G2 1TB 2100/1700 MB/s

Kasa/Güç Kaynağı;
GameGaraj NEO 202 Beyaz
MSI MPG A750GF 750W 80+ Gold
Meslek
Green Arrow
Satın aldığım ürün buydu;
1711660025511.png

Gelen ise bu;
WhatsApp Görsel 2024-03-28 saat 23.56.56_3593fb0e.jpg

Sonrasında ise satıcı, benim satın aldığım kulaklığı satmayı bıraktı. Herhalde ellerinde kalmamıştı. Siparişi iptal etmek yerine yaklaşık 500 TL daha ucuz olan bu ürünü layık gördü bana. Bakalım, iade talebini de "farklı ürün iade etmişsiniz" diye reddederlerse THH maceramız başlayacak.

Bu konuya da güncelleme yayınlarım.

Bir satıcı neden teknolojiden anlamayan baba/dayı gibi "o da Anker bu da Anker. Müzik çalıyor mu çalıyor, tak kafana" şeklinde ürün gönderir? Nereden baksan komedi.

Bir satıcı neden teknolojiden anlamayan baba/dayı gibi "o da Anker bu da Anker. Müzik çalıyor mu çalıyor, tak kafana" şeklinde ürün gönderir? Nereden baksan komedi.
Kesin makarna yerken kargolamıştır :D

Farklı rengini veya üst modelini gönderse sorun yok da, hem kulak üstü gönderiyor hem de 500 TL daha ucuz fiyatı. Bende zaten Q30 vardı. Kulak içi lazım. Alacak olsam Q10i'yi ben de alabiliyorum.

Amazon'dan şaşmamak gerek. Bazen 100-200 TL fazla ödüyorum fakat değiyor ona da.

Ufak bir şey bile alsam kutusunu açarken kayıt alıyorum. İyice paranoyaya bağladık. Geçmiş olsun.

Boşuna telefonunuzun hafızasını videolara harcamayın. Bunu herkes söylüyor ama kabul ettiremezsiniz ya da basit bir itirazla "videoya montaj yapmış vb." düşer/uzar. Kargo açılış videosu sayesinde davayı kazandım" diye bir tane dosya görmedim, duymadım.

Sizi tek koruyacak opsiyon kargocunun önünde açıp tutanak tutturmaktır.

Ya hocam bu kadar kafaya takmayın iade edersiniz olur biter. Sadece zamanınız da çalınmış olunur.

Benim de RAM aldığım zaman başıma gelmişti.

Siz aldıktan sonra satıcının satmayı bırakması da garip.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı