Hepsiburada.com BittiBitiyor Adlı Satıcı Güvenilir mi?

SpecialFun

Hectopat
Merhabalar.
Hepsiburada.com sitesi üzerinden BittiBitiyor adlı satıcıdan Samsung S7 Edge 32 GB adlı telefonu almayı planlıyorum. Sizce buradan almalı mıyım? Dışarıdaki mağazalardan daha ucuz olduğu kesin ve Samsung Türkiye garantili olarak belirtiliyor.
BittiBitiyor adlı satıcı güvenli midir? Puanlar ve değerlendirmeleri aşağıda görüldüğü gibidir.
BittiBitiyor

Satıcı Puanı 9.21133 değerlendirme yapılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam yurt dışından getirtip açtırıyor olabilir veya deneme ürünü olabilir pek güvenmeyin. Sorup sorgulayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

satıcıdan daha önce ben cihaz satın almıştım markası farklı ancak telefondu yine.

Maalesef cihazı açtığımda içerisinden cihaz su geçirmez olmasına rağmen bir süre sonrasında durduk yere su geçirdi bu firmanın hatası değil markanın hatası.

Kendilerini aradım vs iade istedim sonuçta daha ilk günleriydi, cihazı öncelikle iade alamayacak olduklarını, cihazı öncelikle kendi servislerinin daha sonrasında ise yetkili servisin inceleyecek olduğunu ifade ederek beni epey bir oyaladılar.

Daha sonrasında avukat birisi olarak beni kandıramazsınız yasal haklarımı arayacağım diyerek bir kağıt ile cihazı tekrar gönderince (cihazı ilkten bana geri gönderdiler çünkü) mecbur iade almak zorunda kaldılar.

Bence direkt satıcısı hepsiburada olan satıcıdan alın yarın veya yarından sonra kendi stoklarını mutlaka günceller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı