Hepsiburada.com indirimleri

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
VatanComputer'de %30 indirimlerin mevcut olduğunu biliyorum.
Hepsiburada.com'da da var mı böyle bir şey ?

Şuan %17 indirimle 800 TL direksiyon seti. Ama 1-2 hafta önce 750 liraya görmüştüm. İndirimlerden mi kaynaklanıyor ? Şuan %17 indirimde.

Hepsiburada adresinde neredeyse tüm ürünler indirimle satılıyor. :D Gerçekten sonradan yapılmış bir indirim mi? Yoksa sürekli indirim mi yazıyor bilmiyorum ama dışarıdan almaya kalkmaktan çok ama çok daha uygun fiyatlar ile satılıyor. En azından benim aldığım ürünlerde öyleydi. Yazar zaten bazı ürünlerde şu sayıda satış yapıldıktan sonra normal fiyata dönecektir diye...

Çok değişik indirimler var. Stok biterken ve benzeri...

Bazen iyi indirimler oluyor ama ürünlerin altındaki yorumların gerçek olup olmadığından şüpheliyim.

Birkaç aldığım ürüne ben de yorum yaptım. Sitenin sizin dediğiniz gibi bir şey yapacağını sanmıyorum. Ve teslimat süreleri de çok iyi. Ne yazıyorsa o... Tedarik süresi bile 4 gün diyor ama 2 gün oldu kargoya verildiğini gördüm. Bazı ürünler stoklarında oluyor, 24 saat içinde veriliyor. Televizyona çıkmış, kendini tanıtmış, en önemlisi de şahsen sipariş ettiğim ürünlerde sorun yaşamadım. 2 bin TL ye yakın bir laptop aldı mesela arkadaşım siteden. Ben ve çevremdeki alışveriş yapan insanlardan olumsuz bir eleştiri duymadım.

Umarım bundan sonra da olmaz... :)

Ben de defalarca alışveriş yaptım ve 1 kez olsun ürünüm geç gelmedi. Koltuğundan tut fan kontrolcüsüne hepsi 2 günde kapımda oluyor.
Sadece 750 liraya alabilecek miyim bunu merak ediyorum.

İndirim zamanları falan olur mu ? Veya %25 %30 civarlarına belli günlerde çıkar mı ? Vatan kadar iyi bilmiyorum bu siteyi.

Ben de defalarca alışveriş yaptım ve 1 kez olsun ürünüm geç gelmedi. Koltuğundan tut fan kontrolcüsüne hepsi 2 günde kapımda oluyor.
Sadece 750 liraya alabilecek miyim bunu merak ediyorum.

İndirim zamanları falan olur mu ? Veya %25 %30 civarlarına belli günlerde çıkar mı ? Vatan kadar iyi bilmiyorum bu siteyi.

HB o kadar indirim yapmıyor. Ancak bazı ürünleri Vatan'dan ucuza sattığı oluyor. Yılda en fazla 2 kez rastlamışımdır ama.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı