Hepsiburada.com'da yaşanan ilginç olay

Böyle şeylere eğer denk gelirseniz hiç düşünmeden verin siparişi. En kötü ihtimal yanlışlık oldu deyip parayı geri verirler. Eğer sipariş verirseniz ürünleri düşük fiyata alma şansınız olur.

Bir konuya değinmek istiyorum inşallah alan arkadaşların ihtiyacı vardır ve gerçekten ihtiyaçlarını gidermek için almışlardır diğer türlü ölücü diye tabir ettiğimiz kimine göre normal bana göre anormal olan insanlar çıkıyor ki hiç haz etmiyorum böyle kişilerden maalesef ülkemizde bu kültür daha gelişmedi ben alayımda fazlasını satarım diye bir düşünce var anlamış değilim.

Bu gibi durumlar için yukarıda bazı arkadaşların da dediği üzere: "Her türlü geri alırlar" vs. gibi söylemler oluyor sıkça. Peki bunun kanunda, yasada yeri nedir. Bilgi sahibi olan varsa aydınlatırsa sevinirim. Bence bu durumda sipariş verdiysek, o ürünü o fiyata temin etmemiz gerekir diye düşünüyorum. Yok bizi aradılar iptal oldu vesaire olmaması lazım.

Bir konuya değinmek istiyorum inşallah alan arkadaşların ihtiyacı vardır ve gerçekten ihtiyaçlarını gidermek için almışlardır diğer türlü ölücü diye tabir ettiğimiz kimine göre normal bana göre anormal olan insanlar çıkıyor ki hiç haz etmiyorum böyle kişilerden maalesef ülkemizde bu kültür daha gelişmedi ben alayımda fazlasını satarım diye bir düşünce var anlamış değilim.
Adamlar 3er 5er kasa aldı dün :D

Bu gibi durumlar için yukarıda bazı arkadaşların da dediği üzere: "Her türlü geri alırlar" vs. gibi söylemler oluyor sıkça. Peki bunun kanunda, yasada yeri nedir. Bilgi sahibi olan varsa aydınlatırsa sevinirim. Bence bu durumda sipariş verdiysek, o ürünü o fiyata temin etmemiz gerekir diye düşünüyorum. Yok bizi aradılar iptal oldu vesaire olmaması lazım.
Marketlerde filan ürünün rafta yazan fiyatı neyse o fiyattan vermek zorundalar ama online da öyle bir şey geçerli mi bilmiyorum. Ama şahsi fikrim geçerli olsa bile bu derece anormal fiyattan şikayet etsek bile alamıycağımız sonuçta uyanıklık oluyor 7 liraya o mouseun alınması normal şartlarda imkansız.

Marketlerde filan ürünün rafta yazan fiyatı neyse o fiyattan vermek zorundalar ama online da öyle bir şey geçerli mi bilmiyorum. Ama şahsi fikrim geçerli olsa bile bu derece anormal fiyattan şikayet etsek bile alamıycağımız sonuçta uyanıklık oluyor 7 liraya o mouseun alınması normal şartlarda imkansız.
Perakende satılan ürünler hakkında bu dediğinizi bildiğim için böyle bir soru sorma ihtiyacı duydum. Bilemiyorum ama illaki vardır bir kuralı bunun da.

7 TL'ye kasa alan birinin siparişi gelmiş :D
86621333_2248750715419059_2659452769114521600_o.jpg

Şahsen ben denk gelsem üçer beşer alır fazlasını satarım. Neden satmayayım? Milletin hakkına mı giriyorum? Bir kişi en fazla 1 adet almalı diye tabir de olmadığına göre istersem 10 tane de alır, dokuzunu satarım. Burada yanlış düşünce yok. Satan adam düşünecek bunu. İndirimle bir şey alıp indirim bittiğinde bir tık üstüne satanlarla dolu piyasa. Gayet normal bir durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı