hepsiburada.com'dan aldığım çanta sahte çıktı

Ürün linkini atarsan satma şartlarına bakar sahte/orjinal derim ben sana. Bazı listelerde satmaya belge lazım, bazıları başıboş dolaşır.

Hepsiburada yapar. Fatura kesmediğin ürün müşteride kalır, para iadesini de müşteriye yaparlar mesela. Ya da, satıcı 100 liraya bir şey satsın, ama sipariş gelince elimde yok diye iptal etsin, Hepsiburada gidip 500 liraya aynı ürünü bulur, 500+ceza satıcıya faturalar. Hepsiburada bu konularda Amazon ile boy ölçüşebilecek tek firma. Trendyol vs. de anca 75 gün kargoda bekletsin paketi.
https://www.hepsiburada.com/spor-cl...rst&isFashion=true&url_src=and-product-detail

Dostum doğrusu senin hatan da ar biraz burada neden almadan önce yorumlara bakıp insanların görüşlerine bakmadın.
Olumsuz görüş azdı aldığım zaman

Katılıyorum.

Senin dikkatsizliğin dostum. Adamlar cevap bile vermeseler haklılar. Ben iade alacaklarını görünce şaşırdım. Şikayet etsen neye yarar ki? Markanın adıyla satmıyor.
Kardeşim siz dalga mı geçiyorsunuz bu site kullanıcıları niye bu kadar toxic olmaya başladı?Adidas adıyla satın alıyorum ama replika çıkıyor dolandırıcılık değil mi bu?Adamlar cevap vermediler haklılarmış ne alaka?

Bu ürünün altına herkes girebilir. Ürünün Adidas ile alakasını çözemedim.

Size kesilen faturada ürün adında ne yazıyor?

Bu ürünün altına herkes girebilir. Ürünün Adidas ile alakasını çözemedim.

Size kesilen faturada ürün adında ne yazıyor?
Link nedense hatalı olmuş anlamadım.

İki link de aynı. Belki liste üzerinde sonradan değişiklik yapılmıştır. Marka bilgisinin değişme yetkisi olduğunu sanmıyorum, ama birinin gözünden kaçmıştır belki. Ya da düzenleme yapılmıştır. Bunlar geçmişte gözükür.
1690728855764.png

Siparişlerim sayfasından ürünü bulun ve faturasına bakın. Faturada ürün adında ne yazıyor?

İki link de aynı. Belki liste üzerinde sonradan değişiklik yapılmıştır. Marka bilgisinin değişme yetkisi olduğunu sanmıyorum, ama birinin gözünden kaçmıştır belki. Ya da düzenleme yapılmıştır. Bunlar geçmişte gözükür.
Eki Görüntüle 1883072

Siparişlerim sayfasından ürünü bulun ve faturasına bakın. Faturada ürün adında ne yazıyor?
5dakikada bir yazabiliyorum

Ürün bu belki siteden bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-30-17-55-59-260-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-07-30-17-55-59-260-edit_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2023-07-30-18-02-53-329_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-07-30-18-02-53-329_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2023-07-30-18-02-50-910_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2023-07-30-18-02-50-910_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 21
5dakikada bir yazabiliyorum

Ürün bu belki siteden bulabilirsiniz.
Desteğe yazın. Ürün sizde kalır, para iadesi yapılır.

Şöyle yazarsanız hızlıca anlarlar:

Merhaba, HBV00000N6XJH barkodlu ürünü satın almıştım. Ürünü satın aldığımda ürün Adidas olarak satılıyordu ve bana Adidas olarak faturalandırıldı. Ürünün listesi şimdi değiştirilmiş, farklı bir şey olmuş. Bana gönderilen ürün Adidas değil, çakma bir ürün. Ücret iadesi talep ediyorum.

Süreç uzun sürebilir. Satıcıdan, size ürünü satmadan önce Adidas'tan ürünü satmak için yetkili olduğunu ve sattığı miktarı karşılayacak kadar Adidas'a uzanan fatura silsilesi sağlamasını bekleyebilirler. Büyük ihtimalle satıcı patlar, mağazası da kapatılır. Size de iade yaparlar.

Son düzenleme:
Desteğe yazın. Ürün sizde kalır, para iadesi yapılır.

Şöyle yazarsanız hızlıca anlarlar:

Merhaba, HBV00000N6XJH barkodlu ürünü satın almıştım. Ürünü satın aldığımda ürün Adidas olarak satılıyordu ve bana Adidas olarak faturalandırıldı. Ürünün listesi şimdi değiştirilmiş, farklı bir şey olmuş. Bana gönderilen ürün Adidas değil, çakma bir ürün. Ücret iadesi talep ediyorum.
Teşekkürler tüketici hakem heyetine de başvuracağım.Ancak ürünün bende kalacağını sanmıyorum.

Önceden yazmıştım zaten ürün iadesi kabul ettiler ancak mağaza hala duruyor sadece markayı coolcix yapmış fotoğraflar aynı.

Kaç kere talep oluşturdum cevap vermediler.

Geri almaya uğraşmazlar. Ben olsam uğraşmazdım. Turşusunu mu kuracağım der salardım.

Tüketici hakem heyeti işi geciktirebilir. Bence Hepsiburada'ya yazın.
Hocam konuşma devam ediyor ama şöyle bir mesaj gönderdiler itiraz ettim.
numaralı siparişinizde bulunan SPOR Classic Backpack Unisex Günlük Ve Sırt Çantası Dt2626 ürününüzle ilgili departmanım ile görüştüm ve ürünün orijinal olduğu bilgisini aldım.

Ürününüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Bu kanıya nasıl vardılar anlamak mümkün değil.Satici dygsporst hesabına bakınca bile fotoğrafta adidas ama sport coolcix diye satıyorlar alenen marka amblemi olmasına rağmen.

Geri
Yukarı