Hepsiburada "Emperor" satıcısı güvenilir mi?

Buraktas95

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada "Emperor" satıcısından sıfır anakart aldım. Haftasonu kargoya veriyorlar mı arayıp öğrenmek istiyorum fakat mesai saatleri içinde gözükse de hem telefondan hem WhatsApp'tan dönüş yok. Az tedirgin oldum. Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar varsa fikirlerini söyleyebilir mi? Puanı 9, aslında gayet güzel gözüküyor ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada üzerinden sipariş verdiyseniz sıkıntısız gelecektir. Covid-19 nedeni ile yavaş gelebilir.

Hepsiburada üzerinde alışverişlerimde para iadesi ve iptal gibi konularda sorun yaşamadım şimdiye kadar. Eline ulaşmaz ise hepsiburadan'a ulaşarak süreci başlatırsın mağdur etmezler. Yani şimdiye kadar beni mağdur etmediler.

hepsiburada güvenilir sitedir, bir çok şey aldım ve iade etmekte çok kolaydır. Rahatça alışveriş yapabilirsin trendyol gibi sitelerden daha kaliteli, devamlı hepsiburadadan alırım.

Bende sorun yaşamadım hiç ama satıcı başka olunca tereddüt ettim ondan sordum. Daha dün başka bir anakartı tedarik edemedik dediler 1 dakika sonra paramı iade ettiler:) Arada hepsiburada olduğu için mutluyum zaten :)

Geri
Yukarı