Hepsiburada "Eskiyi getir yeniyi götür" kampanyasına iPhone 8 Plus göndermek mantıklı mı?

• Konuyu başlatan CBum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba, şu an 256 GB modeli 5000 TL gibi bir fiyatla geri alıp yeni telefon için hediye çeki veriyorlar. Sizce gönderip biraz daha para koyup XR, SE 2020, 11 gibi telefonlar almak mantıklı mı?

Gönderdikten sonra fiyat düşürme politikası uygulanıyor. Zannımca pil sağlığı falan sorulmuyor. Tam 5.000 beklemeyin, ikinci el olarak satmaya çalışın.

@Oğuzhan T hocam amcamın eşinin telefonu. Pil sağlığı %80 veya biraz altında. Ne kadar düşebilir ki en fazla? Kimse modası geçen bu cihaza SE falan varken o parayı vermez.

@Oğuzhan T hocam amcamın eşinin telefonu. Pil sağlığı %80 veya biraz altında. Ne kadar düşebilir ki en fazla? Kimse modası geçen bu cihaza SE falan varken o parayı vermez.
Hiç öyle demeyin. SE 2. nesil kasası eski olduğu için resmen niye iPhone 8 Plus almadın diye soran oldu bana.:D

Bence gönderip şansınızı deneyin o hâlde.

@CBum Şirketteki arkadaş Iphone 6S telefonunu göndermişti geçen sene. 1100 lira değer biçtikleri telefonda birden fazla sorun saydılar ve 800 liraya düşürdüler fiyatı. Arkadaş telefonu geri isteyince pazarlık yapıp 1000 lirada anlaştılar. Çok dürüst olduklarını sanmıyorum.

Geri
Yukarı