Hepsiburada farklı mağazalardan edilen sipariş aynı kargoda mı gelir?

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Hepsiburada'dan farklı mağazalardan aynı sepette sipariş verdim. Kargoyu HepsiJet getirecek. İkisi de aynı kargodan aynı zamanda mı gelecek?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231221_112123_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20231221_112123_Hepsiburada.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20231221_112128_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20231221_112128_Hepsiburada.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı firma getireceği için bulunduğun ile aynı gün öğleden önce ulaşırsa büyük ihtimalle tek seferde adresine ulaştırırlar. Ancak aynı şekildeki alışverişlerimde genellikle ayrı zamanlarda geldi.

@Salih7158 şimdi dikkat ettim de kargoya veriliş tarihleri çok farklı. Bu siparişin kesinlikle tek seferde gelmez.

Son düzenleme:
Aynı firma getireceği için bulunduğun ile aynı gün öğleden önce ulaşırsa büyük ihtimalle tek seferde adresine ulaştırırlar. Ancak aynı şekildeki alışverişlerimde genellikle ayrı zamanlarda geldi.
İkisininde aynı anda gelmesini istiyorum. Tahmini teslimatlar ikisininde farklı ama.

İkisininde aynı anda gelmesini istiyorum. Tahmini teslimatlar ikisininde farklı ama.

Bende şimdi dikkat ettim ona, ilk mesajı düzenlemiştim. İlk gelecek kargoyu dağıtıma çıkmadan önce, 'teslim tarihini değiştir' seçeneği aktif olacak, öylelikle belki aynı güne denk getirebilirsin.

Ne yazık ki gelmez gibi duruyor. Hem aynı yerden teslim edilmeyebilir, hem tarihler farklı. Not olarak bazen bende de hepsijet ile gelecek yazıyor ancak farklı kargo firması ile geldiği olmuştu.

Geri
Yukarı