Hepsiburada farklı satıcıdan ürün alınır mı?

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Xiaomi'ye ait bir TWS kulaklık alacağım ve aynı kulaklığı satan birçok satıcı var. Ucuza satan satıcı Hepsiburada olmadığı için ister istemez tereddüte düşüyorum.

Hangi satıcıdan almak mantıklı? Ucuz olanı aldığımda kulaklığa bir şey olması halinde haklarımı kusursuzca kullanabilecek miyim?

Xiaomi'ye ait bir TWS kulaklık alacağım ve aynı kulaklığı satan birçok satıcı var. Ucuza satan satıcı Hepsiburada olmadığı için ister istemez tereddüte düşüyorum.

Hangi satıcıdan almak mantıklı? Ucuz olanı aldığımda kulaklığa bir şey olması halinde haklarımı kusursuzca kullanabilecek miyim?
Hocam bir sorun olursa iade edebilirsiniz yani. Tabii ki kullanabilirsiniz.

Türkiye garantili yazıyor. Fatura göndermeme gibi bir durum olabilir mi?
İmkansız gibi birşey. N11, Hepsiburada, Trendyol vs.. bu tür sitelerinden hepsinden alışveriş yapıyorum, bir sorunla karşılaşmadım. Velev ki kutusuna koymayı unuturlarsa bile iletişime geçersiniz yollarlar, ama sanmam. Unutmazlar genelde. Sonuçta hepsi vergi yükümlüsü bu satıcıların. İkinci el siteler gibi düşünmeyin.

Xiaominin kendisinden almazsaniz meme kanseri olursunuz aldigim mi band 5 i tamire goturemedim bu yuzden

Geri
Yukarı