Hepsiburada fatura adresi T.C. kimlik 18 yas alti girilir mi?

Nuteramiruku

Centipat
Yer
Antalya, Türkiye
Daha fazla  
Yakinda Hepsiburada'dan yurt disindan miku plush alacagim, fatura adresi girme kisminda T.C.'de var, 18 yasindan kucugum. Girmesi zorunlu mu, girmezsem bir şey olur mu, 18 yasindan kucuk olmama ragmen girersem bir sorun olur mu?

Bu arada gumruk ve kargo derdi yok diyor gumruk odemem degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Girmezse yurt dışından gelen ürün gümrükten nasıl geçecek hocam?
AliExpress ile aynı mantık diye düşünüyorum, buradaki kimsenin de bunu bileceğini sanmıyorum. Gidip de Hepsiburada'nın canlı desteğine sormak yerine buradan cevap bekliyor konu sahibi :D

T.C yazmadan alışveriş yapabiliyor musun da yurt dışı seçeneklerden? Yıllar önce ben de HB yurt dışından ürün almıştım, bir şey olmadı. Hala 18 den küçüğüm, hala yurt dışından alışveriş yapıyorum. Sorun olmuyor.

T.C yazmadan alışveriş yapabiliyor musun da yurt dışı seçeneklerden? Yıllar önce ben de HB yurt dışından ürün almıştım, bir şey olmadı. Hala 18 den küçüğüm, hala yurt dışından alışveriş yapıyorum. Sorun olmuyor.
Sikinti yok oyleyse, yurt disindan cok alisvsris yaptim kimlik girmedigimde sorun yasamamistim dogru.

Kimlik zorunlu yaziyor 13 yasindayim, hepsiburadanin sitesinde 15 yas ustu yaziyor kinligi yazip siparis versem sorun olur mu?

Zannetmiyorum yaşınıza bakacaklarını. Müşteri hizmetlerine sorsanız güzel olur ancak, bir şey olmaz.
Musteri hizmetlerine tikliyorum yaziyorum bot cevap veriyor sizin için buldugum konu basliklari diye, bilet atmayi bulamadim arayacagim simdi, telefon mu aramamiz lazim yoksa, email mi?

Zannetmiyorum yaşınıza bakacaklarını. Müşteri hizmetlerine sorsanız güzel olur ancak, bir şey olmaz.
Telefon numarasi sanirsam, konusamam ben.

Geri
Yukarı