Hepsiburada Güvenilir mi ?

Satıcının Hepsiburada olmasına dikkat ederseniz sorun yaşama riskiniz epey azalır.

Başlıksız-4.png

Kesinlikle güvenir değildir. Eskiden güvenilirdi fakat artık değil. Kullanılmış ürünler satıyor ve geri iade kabul etmiyor.

Hem de satıcı Hepsiburada olduğu halde bana kullanılmış, hasar görmüş, kutusu açılmış Ekran kartı gönderdiler. Resimleri bile gönderdim.

İade ettim ama kargo 4 gündür depo yolunda, nedense ulaşmıyor. 14 iade gününü doldurmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum.

Kullanılmış, kutusu açılmış, bilgisayar bileşenleri, telefon vs. bir ton sorun yaşayan var. Hiçbir şekilde de geri alınmamış. Kimsede forumlara taşımamış, başıma gelince fark ettim.

Şikayet var sitesine bakın arkadaşlar, uzak durun derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi şikayet var sitesine bakar mısın? Neler var orada. Kesinlikle güvenilir değildir. Ailemin rızkını bu adilere kaptırdım.
Ben oradan yıllardır alış veriş yapan biriyim. Gözüm kapalı aldım herşeyi, milyarlar yatırdım gözüm kapalı. Almadığım teknolojik cihaz kalmadı. Ne olduysa bunlara, doğan gurubu el değiştirdikten sonra mıdır nedir bunlar insanları salak yerine koyuyor.

Ayrıca olumsuz yorumlarıda onaylamıyorlar, bunun hakkında bile şikayetler var. Yazıklar olsun, hevesle pc toplayayım dedim burnumdan geldi, uğraşıyorum günlerdir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı