Hepsiburada Hepsipay sistemi kredi kartına para iadesi yapar mı?

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
En son bu siteden ne zaman alışveriş yaptım hatırlamıyorum. O zamanlarda Hepsipay ödeme seçeneği vardı fakat seçenek olarak vardı. Şimdi kredi kartı derken bile onu seçmiş oluyorum. Yanlış bilmiyorsam Hepsipay'i seçtiğimizde ürünü iade ettiğimiz zaman ödeme Hepsiburada cüzdanına aktarılıyor ama kredi kartına aktarılamıyordu. Bende o yüzden kredi kartını seçerdim. Şimdi ise bu seçeneği "banka/ kredi kartı/ Hepsipay cüzdanım" olarak bir bütün haline getirmişler. Bu Hepsipay seçeneği ile alışveriş yapsam ve üründen memnun kalmayıp iade etsem paramı kredi kartına alabilecek miyim yoksa Hepsipay cüzdanımda mı kalacak?

resim_2022-05-24_020441412.png

Ben dediğinizi geçen kredi kartımla yaptım. Cüzdanıma aktarıldı para oradan da kendi kredi kartıma aktardım. Hiçbir sorun olmadı.En alt seçenekte "Geri Yükle" ile yapabilirsiniz.

Screenshot_2022-05-24-02-43-46-983_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Buda kanıt :
Screenshot_2022-05-24-02-45-18-862_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Ben dediğinizi geçen kredi kartımla yaptım. Cüzdanıma aktarıldı para oradan da kendi kredi kartıma aktardım. Hiçbir sorun olmadı. En alt seçenekte "geri yükle" ile yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1397828

Bu da kanıt:
Eki Görüntüle 1397829

Güzel karta iade yapılıyorsa, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirim o zaman. Teşekkür ederim.
Bilginiz var mı bilmiyorum ama bir de şunu sorayım. Sepetime 2 farklı satıcıdan 2 farklı ürün ekledim. Eskiden sepet fiyatı 50 lirayı geçince kargo ücretsiz oluyordu. Şimdi aynı satıcıdan 75 lirayı geçince kargo ücretsiz oluyor. Diğer satıcının 75 lira altı ürününe yine kargo ücreti ödüyoruz. Şimdi ben 2 farklı satıcının 2 farklı ürününü alırken kargo ücreti ödüyorum. Peki ürünlerden birini iade etmek istesem, bu ürünü iade ederken tekrar kargo ücreti öder miyiz?

Güzel karta iade yapılıyorsa, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirim o zaman. Teşekkür ederim.
Bilginiz var mı bilmiyorum ama bir de şunu sorayım. Sepetime 2 farklı satıcıdan 2 farklı ürün ekledim. Eskiden sepet fiyatı 50 lirayı geçince kargo ücretsiz oluyordu. Şimdi aynı satıcıdan 75 lirayı geçince kargo ücretsiz oluyor. Diğer satıcının 75 lira altı ürününe yine kargo ücreti ödüyoruz. Şimdi ben 2 farklı satıcının 2 farklı ürününü alırken kargo ücreti ödüyorum. Peki ürünlerden birini iade etmek istesem, bu ürünü iade ederken tekrar kargo ücreti öder miyiz?

Ürün iade ederken, iade kodu ile ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Geri
Yukarı