Hepsiburada iadenin karta gelmemesi

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Dün Hepsiburada'dan 834TL akıllı saat siparişi verdim. İlk verdiğim satıcıya güvenmediğim için iptal ettim anında cüzdana geldi. Banka kartıma iade talebinde bulundum başarıyla tamamlandı dedi ancak gelmedi. Ardından bende başka bir ürün siparişi verdim 859TL'ye onu da iade ettim. Ancak o sabaha karşı 5 gibi yattı. Diğer yatmayan paranın peşine düştüm ikisi de suçu birbirine atıyor para ne havuza ne de çeşmeye takılmış. Bankam Hepsiburada'nın yatırmadığını diğer taraftan sorun kaynaklandığını söylüyor. En son yaptığım müşteri hizmetlerinde paranın askıda olabileceği söylendi 2-8 iş gününde yatabilirmiş. Ancak diğeri neden hemen yattı? Yoksa param yandı mı soğuk su içmeli miyim? Bilgisi olan veya daha önde yaşayan varsa rica ediyorum yardımcı olsun.

Dosya Ekleri

• C0DACA2E-29BC-4E39-9795-85DB58A83D2F.jpeg
    C0DACA2E-29BC-4E39-9795-85DB58A83D2F.jpeg
    190,3 KB · Görüntüleme: 61
  • 50C324EA-389D-4325-8675-9BE1D93EB2F2.jpeg
    50C324EA-389D-4325-8675-9BE1D93EB2F2.jpeg
    518,5 KB · Görüntüleme: 59
Bana da aynısı oldu karttaki chip para ile alışveriş yaptım iade ettim para hepsi papel olarak geldi Allah'tan alacağım ürün gene hepsi buradaydı yoksa gidiyordu az daha 850TL.

Bana da aynısı oldu karttaki chip para ile alışveriş yaptım iade ettim para hepsi papel olarak geldi Allah'tan alacağım ürün gene hepsi buradaydı yoksa gidiyordu az daha 850TL.
İnsanları korkutmayın. Para nereye gidecek. Hesap hareketlerinden görünüyor ne harcama yaptığınız. İsterseniz geriye de alabiliyorsunuz. Arkadaş acele etmiş genelde 2 iş günü sürüyor böyle ücret iadelerinde.

İnsanları korkutmayın. Para nereye gidecek. Hesap hareketlerinden görünüyor ne harcama yaptığınız. İsterseniz geriye de alabiliyorsunuz. Arkadaş acele etmiş genelde 2 iş günü sürüyor böyle ücret iadelerinde.

Ya kimseyi korkuttuğum yok benim olanı söyledim hakkını araması için de uyarıda bulundum normalde ben iade yaparsam gelen paranın kart iade olmasını istedim ama hepsi papel olarak yüklemişler kimi neden korkutacağım böyle sorunlar olabiliyor neden korksun arkadaş.

Dün Hepsiburada'dan 834TL akıllı saat siparişi verdim. İlk verdiğim satıcıya güvenmediğim için iptal ettim anında cüzdana geldi. Banka kartıma iade talebinde bulundum başarıyla tamamlandı dedi ancak gelmedi. Ardından bende başka bir ürün siparişi verdim 859TL'ye onu da iade ettim. Ancak o sabaha karşı 5 gibi yattı. Diğer yatmayan paranın peşine düştüm ikisi de suçu birbirine atıyor para ne havuza ne de çeşmeye takılmış. Bankam Hepsiburada'nın yatırmadığını diğer taraftan sorun kaynaklandığını söylüyor. En son yaptığım müşteri hizmetlerinde paranın askıda olabileceği söylendi 2-8 iş gününde yatabilir miş. Ancak diğeri neden hemen yattı? Yoksa param yandı mı soğuk su içmeli miyim? Bilgisi olan veya daha önde yaşayan varsa rica ediyorum yardımcı olsun.

Bu arada aynı sorunu Papara da yaşamıştım parayı birkaç gün sonra veriyorlar özür olarak da 20 TL vermişlerdi o zaman Papara çökmüştü sizin sorununuzu da halledeceklerdir rahat olun.

Cüzdandan banka kartınıza aktardığınız para 834 tl mi?
Evet 834 ödedim sonra geri aktardım

Hocam müşteri hizmetlerinin de dediği gibi bazen askıya düşebiliyor, anında iade olmayabiliyor. Birkaç gün bekleyin.
Zaten şubeye gittim bi hanımefendi sağolsun tutanak gibi bişey tuttu paranın iade no vardı onuda yazdı incelenecekmiş birkaç günde yatar dedi bakalım bekliyorum.

Korkma sebebim birinin sabaha karşı yatıp diğerinin yanında veya öncesinde yatmaması

Bu sabah para geldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı