Diğer Hepsiburada ilk siparişe 50 TL indirim

436077

Hectopat
Makaleler
4

Kampanyadan faydalanmak için yeni müşterilerin kampanya kodunu, ödeme ekranındaki ‘’Kupon ekle" alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.

Daha önceden kod kullanma olayını bende tam anlayamadım, ilk sipariş dedikleri ne acaba? Diğer koşullara sayfanın alt kısmından bakabilirsiniz.

İndirimi kullanabileceğiniz yerler: "50 TL anında indirim, Hepsiburada'dan yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, dijital ürünler hariç 100 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır."

İndirimi kullanabileceğiniz yerler: "50 TL anında indirim, Hepsiburada'dan yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, dijital ürünler hariç 100 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır."

Neden öyle yazıyor bilmiyorum ama alakası yok her üründe kullanılabiliyor.

Ekran Görüntüsü (58).png

Güzel indirim. Var mı beyler şöyle 200 liralık falan fare öneriniz? 3327 dengi sensör olsa yeter.
Yeni hesap açıyorum ben de. :D
Fare fiyatlarına baktım da bu ne yahu? GamePower fareler 300 TL olmuş. :D :D :D

Son düzenleme:
Yeni bir mail ile üyelik aldım ama olmadı arkadaşlar. Tarayıcı mı değiştirmeliydim acaba?

Edit: Kod yazdım telefon uygulamasında geçerli dedi. Telefondan girdim ve oldu teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı