Hepsiburada iptal edilen sipariş parası hesaba gelmedi

serhat hikmet

Centipat
Ben Hepsiburada'dan anakart aldım iade ettim ve para gelmedi. innilal kart ile aldım ve innilal kart aylık yüklemem limiti 60TL kalmıştı. Ankartta 389 TL 2 iş gününde hesaba yazmışlar ama 60TL aylık yükleme limitim kalmıştı. Sizce hesabıma gelir mi?

Profil bilgilerine kartın bilgilerini de yaz ne olur ne olmaz ayrıca sürecin yeni başlamış, dert etme bu kadar. Max 3-4 güne gelir.

Canım benim konuyu oku, öyle laf at.
Konuda yazan, "Ne zaman gelecek? Hala gelmedi?" gibi bir durum değil. Arkadaş ininal kartının aylık yükleme limitine yaklaştığını söylüyor. Para iadesi miktarı ise aylık yükleme limitinin üstünde. Bu sebeple paranın iade olup olmayacağını soruyor. Bence siz konuyu okuyun iyice :).

@Inanckilic 100 lira ben vereyim bir daha Sosyal'e girmeyin?
@Antonio Montana Konudaki son cümle şu şekilde:
Anakartta 389 TL 2 iş gününde hesaba yazmışlar ama 60TL aylık yükleme limitim kalmıştı. Sizce hesabıma gelir mi?

Detaylıca anlatayım.

Konu sahibi 389 TL'lik ücretin 2 iş gününde hesabına geleceğini söylediklerinin bilgisini paylaşıyor. Ardından cevaplayanlar için önemli bir bilgi daha veriyor. "60 TL aylık yükleme limitim kaldı." Bu bilgi bize 389 TL'lik geri ödemenin yapılması durumunda 60 TL'lik yükleme limitinden etkilenip etkilenmeyeceği hakkında bir soru işareti oluşturuyor.

Son cümlesinde ise "Sizce hesabıma gelir mi?" diyerek "Yükleme limitine takılıp işlemin gerçekleşmeme ihtimali var mı?" sorusunu bizlere yöneltmiş oluyor.

Yani konu sahibi bize "Geri ödemeler, aylık yükleme limitinden etkilenir mi?" sorusunu dolaylı yoldan sormuş oluyor.

Umarım anlamışsınızdır. Tükürdüğünüze değmedi sanırım :).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı