Hepsiburada kampanyasından önce alınan üründe kampanya geçerli olur mu?

Ed1tH

Kilopat
Arkadaşlar, birkaç gün önce babama Redmi 9T aldık. İnternet sitesine girip baktığımda bir kampanya gördüm. Şu an telefon elimize geldi. Şu an hatta kurduk, uygulamaları vs yükledik. Telefonu Hepsiburada'dan almıştık birkaç gün önce. Bu kampanyadan faydalanabiliyor muyuz? Telefonu perşembe veya cuma günü almıştık.

1639668673730.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, birkaç gün önce babama Redmi 9T aldık. İnternet sitesine girip baktığımda bir kampanya gördüm. Şu an telefon elimize geldi. Şu an hatta kurduk, uygulamaları vs yükledik. Telefonu Hepsiburada'dan almıştık birkaç gün önce. Bu kampanyadan faydalanabiliyor muyuz? Telefonu perşembe veya cuma günü almıştık.

Eki Görüntüle 1243599
Hayır.

Eki Görüntüle 1243599
Hocam zannetmiyorum, ama iade kabul edilirse iade edin kampanyalı fiyattan alın. Belki öyle olabilir. Yine de mail atıp bir şansınızı deneyebilirsiniz.

Geçerlilik tarihi yazıyor zaten altında. Siz geçerlilik tarihi dışında aldığınız için vermezler. Kampanya da baya alakasızmış yalnız.
Yeni Spiderman filminden dolayı muhtemelen, her yerde Örümcek Adam görüyorum.
Kampanya Hepsiburada'nın değilki moderatörler neden böyle bir başlık atmışlar?
Yanlış yapılmıştır, ilk mesajı diğer kategorisinde raporlayıp açıklama yazın düzeltirler.

Geri
Yukarı