Çözüldü Kartal yuvasından alınan üründe değişim olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ardaq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
15 Ocak'ta formalar yenilenecek 100. yıl o yüzden internetten almak istiyorum. Beden olmazsa degiştirebilme sansım var mı ürünü?

Çözüm
15 Ocak'ta formalar yenilenecek 100. yıl o yüzden internetten almak istiyorum. Beden olmazsa degiştirebilme sansım var mı ürünü?
Değiştirirsin 🦅

(Web sitemizden satın aldığınız ürün/ürünlerinizin Kartal Yuvası mağazalarında fatura tarihi itibariyle 30 gün içinde; faturası, etiketinin koparılmaması, kullanılmamış, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte değişimi sağlanabilir.)

İnternette böyle normal mağazada değişiyor sıcak kanlılar yardım ederler :}
Değiştirirsin 🦅

(Web sitemizden satın aldığınız ürün/ürünlerinizin Kartal Yuvası mağazalarında fatura tarihi itibariyle 30 gün içinde; faturası, etiketinin koparılmaması, kullanılmamış, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte değişimi sağlanabilir.)

İnternette böyle normal mağazada değişiyor sıcak kanlılar yardım ederler :}

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı