Hepsiburada kargo süresi

Ata Gülmez

Hectopat
Daha önce Hepsiburada'dan bir şey almadım ve bu yüzden pek bir fikrim yok. Uygun fiyatlı bir telefon bulup sipariş verdim ama teslim tarihini 8 gün sonraya verdi. Sizce normal midir?

Daha önce Hepsiburada'dan bir şey almadım ve bu yüzden pek bir fikrim yok. Uygun fiyatlı bir telefon bulup sipariş verdim ama teslim tarihini 8 gün sonraya verdi. Sizce normal midir?
Evet normaldir ben de klavye aldım cuma günü cumartesi geldi.
Cihaza olan yoğunluğa bakıyor kargo süresi diye biliyorum.

Eğer alışveriş kredisi ile almadıysanız tarihte bir anormallik yok. Zaten gelmesinin 8 gün süreceğini de sanmıyorum. Olası bir aksi durumda sorun çıkmaması açısından tarihi ileri bir tarih verirler. Çünkü söyledikleri süre zarfında teslim etmek zorundalar ve etmezseler kullanıcı dava açtığı her türlü haklı sayılır. Bu şekilde de kendilerini zora sokmuyorlar işte. Alışveriş kredisinde ise mümkün değil. Kredi ile 23 Kasımda telefon aldım, banka krediyi onayladı ve para hesapta bekliyor. Ama HepsiBurada imzalamamız gereken evrakları göndermediğinden dolayı hala bekliyoruz. Bu hafta sonu da gelmezler ise iptal edeceğiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı