Hepsiburada "Kargo Teslim Alındı" Gözüküyor

Maedhros19

Hectopat
Merhabalar. Hepsiburada üzerinden sokak kedileri için kuru mama almıştım. Az önce mail kutumu kontrol ederken kargoya verildi yazısını gördüm. Sonra Hepsiburada'ya girdim ve sipariş teslim edilmiş olarak gözüküyor. E-posta adresime gelen MNG Kargo takip numarasını MNG'nin sitesine girdiğimde normal gözüküyor fakat Hepsiburada'nın panelinde teslim edildi gözüküyor. Sorun oluşturur mu sizce?
hepsiburada.JPG
hepsiburada2.JPG

Önemli olan kargo, Hepsiburada'da sipariş teslim edildi/edilmedi bilgisini satıcı kişi güncelliyor. Sistemden düşürmek için erken işaretlemiş olabilir.

Hepsi buradan üzerinden başka mağazadan aldığınızdan mağaza hepsi buradan parasını alması için teslim edildi göndermiş. Hepsi burada havuz sistemi vardır ürünü teslim edildikten sonra mağazaya parası verildiğinden aldığınız kişi parasını hemen almak için teslim edildi bildirimi yapmış. Şu anda aldığınız mağazada paranız hepsi burada değildir bu anlama gelmektedir.

Hepsi buradan üzerinden başka mağazadan aldığınızdan mağaza hepsi buradan parasını alması için teslim edildi göndermiş. Hepsi burada havuz sistemi vardır ürünü teslim edildikten sonra mağazaya parası verildiğinden aldığınız kişi parasını hemen almak için teslim edildi bildirimi yapmış. Şu anda aldığınız mağazada paranız hepsi burada değildir bu anlama gelmektedir.
Önemli olan kargo, Hepsiburada'da sipariş teslim edildi/edilmedi bilgisini satıcı kişi güncelliyor. Sistemden düşürmek için erken işaretlemiş olabilir.
Aldığım ürün 15 KG ağırlığında. Yolda dış kabının yırtılması içten bile değil. O yüzden içime bir endişe düştü. Ayrıca ilk kez Hepsiburada üzerinde bir satıcının böyle yaptığına denk geldim ki bol bol alışveriş yapıyorum. Ayrıca herhangi bir sorun olduğunda tutanak tutturunca satıcının onay verdiği tarih mi geçerli olacaktır yoksa kargocunun tutacağı tutanağın tarihi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı