Hepsiburada kargo ücreti açığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Spotter

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
fotografcı
Evet arkadaşlar bir açık buldum. Normalde 50 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsiz fakat 50 TL altı ürünler için nasıl kargo ücreti ödemediğimizi anlatacağım.

1. Sepetinize 2 adet ürün ekleyin. 1 tanesi alacağınız ürün, diğeride 50 TL'ye eşit olan bir ürün.
  2. Toplam sepetinizin 50 TL ve üstü olması gerekir.
  3. Kredi kartınız ile 2 ürününde siparişini verin.
  4. Bir sonraki adımda sipariş verdikten sonra 2. ürün için iade talebi oluşturun.
  5. İade edildiği zaman max 3 iş günü içinde tutar kartınıza iade edilecek.
Bu şekilde 50 TL altı olan ürünleri ücretsiz kargo haline getirebilirsiniz.
Yöntemi denedim ve herhangibi bir sıkıntı olmadı, tutar iade edildi.

Son düzenleme:
Açık değil bu sahtekarlık oluyor. 5 TL kargo ücreti için kargocunun emeğine geçiyorsun. Tamam hepsi düzgün yapmıyor olabilir işini ama yine de ayıp bu yaptığın.

İade edilmezse görürsün Hepsiburada'nın kaç bucak olduğunu. Sürekli sürekli yapınca adamlar anlamayacak mı?

Arkadaşlar kargo ücretini Hepsiburada ödüyor. Yani kargo şirketi veya kuryeye herhangibi bir alakası olmuyor.
50 TL üstünde sanki kargo şirketi kendi karşılıyor.

Bu arada ben gidip herkes yapsın demiyorum. İsteyen yapabilir.

Türk insanına beleş de sonra otur ve izle demişler. 5TL için bu tip insan onuruna aykırı davranışlara gerek var mı cidden? O 5TL kargo parasını vermek istemiyorsan git başka yerden al. Adamlar 50TL üzerinde daha fazla kar elde ettiğinden bu tarz şeyler yapıyor. Birisi kendini zeki sanıpta bu tip şeyler yapsın diye değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı