hepsiburada kargosunun gecikmesi

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Hepsiburada üzerinden Sarfnet satıcısından aldığım ürün 4 gün geçse de hala elimde yok. Var mı bu sorunu yaşayan? Üye olmadan aldığım için kargo ne durumda bakamıyorum e-mail adresine de gönderilmedi kargo takip numarası.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten bulduğum numara bu Sarfnet (0216) 450 56 55 bu numarayı arayarak bir sorun. Bende gecikme yaşandığında direk firmayı ararım onlar gerekli irtibatı kullanıp bilgilendirirler.

Merhaba,
Hepsiburadadan yaptığım son 2-3 siparişte gecikme yaşadım. Ürünler hızlı gönderi olmasına rağmen 2 -3 gün sonra kargo yapıldı. Mesajlara bile doğru düzgün dönmüyorlar.
Stok temininde sorun var sanırım

Gebze'de oturuyorum ve Hepsiburada satıcı olmasına dikkat ederim.

Nedenleri;
- Bugün teslimat. (Hızlı teslimat)
- HB deposu burada(Gebze'de) eğer depo da bulunursa direk Hepsiexpress kargosuyla erken geliyor.
- İstediğim saatte gelmesi ve bir sorun oluşursa beni arıyor.(Hepsiexpress)
- İade gün içinde alınması ve ellerine iade ürünüm erken ulaşıp, erken sonuca bağlamaları.

Demek istediğim daha az sorun yaşamanız için satıcının Hepsiburada olması veya güvenilir tanınmış bir satıcı olmasına dikkat edin.

Son düzenleme:
Merhaba,
Hepsiburadadan yaptığım son 2-3 siparişte gecikme yaşadım. Ürünler hızlı gönderi olmasına rağmen 2 -3 gün sonra kargo yapıldı. Mesajlara bile doğru düzgün dönmüyorlar.
Stok temininde sorun var sanırım
Evet bende hızlı gönderiydi. 2 iş gününde teslim edilir yazıyordu henüz mağazağı aramadım.
Arkadaşlar pazartesi günü gelmezse şikayet edeceğim paranla rezil oluyorsun ya.🤬🤬

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı