Hepsiburada KDV İndirimi Ne Zaman Olur?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem toplayacağım ama indirim olmadan toplayamam. Yakında indirimler baslar mi? Özellikle benim icin Hepsiburada'nin KDV indirimi önemli. Yakinda Hepsiburada KDV indirimi yapar mi?

Takip ettiğim güç kaynağının fiyatı 200.tl iken geçen hafta indirim adı altında 260.tl'den 200.tl'ye düştü! :) Bir çok ürünün fiyatları gerçekçi değil maalesef. Bu arada aynı ürünü n11'den 150.tl +10.tl kupon kullanarak aldım.

Takip ettiğim güç kaynağının fiyatı 200.tl iken geçen hafta indirim adı altında 260.tl'den 200.tl'ye düştü! :) Bir çok ürünün fiyatları gerçekçi değil maalesef. Bu arada aynı ürünü n11'den 150.tl +10.tl kupon kullanarak aldım.
Önce fiyat arttirip indirim gibi gösteriliyor bazen evet biliyorum ancak kdv indirimleri genelde gerçekten kaliteli oluyor.

Özel günlerde,haftasonlarında ve karne indirimleri oluyor bu tarz sitelerde.itopya.com da karne indirimleri başlamış bulunmakta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı