Kitap Hepsiburada Kitap İndirimi

Link atar mısın?
Efsaneler & Mitler
Semboller & İşaretler
Kitaplarıdır yüksek ihtimalle. Ara sıra baskısı tükenen kitaplar nadire düştüğünde ikinci elinde dahi 300 400'e satılabiliyorlar. Okuması keyifli başucu kitapları farklı milletlere, toplumlara ait bilgilerin yer aldığı eğlenceli eserler bu fiyata alınıp okunmasını şiddetle öneririm. Ansiklopedi tarzında kitaplar ancak bilgi ile insanı baymıyor çizim ve çeşitli görsellerle desteklenmiş kitaplardır.

Efsaneler & Mitler
Semboller & İşaretler
Kitaplarıdır yüksek ihtimalle. Ara sıra baskısı tükenen kitaplar nadire düştüğünde ikinci elinde dahi 300 400'e satılabiliyorlar. Okuması keyifli başucu kitapları farklı milletlere, toplumlara ait bilgilerin yer aldığı eğlenceli eserler bu fiyata alınıp okunmasını şiddetle öneririm. Ansiklopedi tarzında kitaplar ancak bilgi ile insanı baymıyor çizim ve çeşitli görsellerle desteklenmiş kitaplardır.
@PunchinJudy aynen bunlardı. İstediğim yazarları bulamayınca ansiklopedi tarzında bir şeyler aldım.

Efsaneler & Mitler
Semboller & İşaretler
alıyorum teşekkürler

Ben de bahsettiğiniz iki kitabı aldım. Bunlara ek olarak Antik Yunan kitabını aldım. Çok uyguna geldi gerçekten ama yine de uyumadan borçlandık iyi mi :D

Geri
Yukarı