Hepsiburada kredi kartı sipariş iptali

41326

Kilopat
Dostlar merhaba, dün Hepsiburada üzerinden 6 taksit ile bir anakart sipariş ettim. Daha sonra Hepsiburada'da bir indirim oldu ve 385 TL'ye aldığım ürün 304 TL'ye düşmüştü. Bende hemen iptal ettim siparişi daha onaylanmamıştı bile. Ürün iptal edilmiş kategorisinde gözüküyor fakat kredi kartı ekstresi de hala ürünün taksitleri duruyor. Nasıl olacak bu iş almadığım iptal ettiğim bir ürünü boşu boşuna ödeyecek miyim? Birkaç forum da araştırdım birkaç konu buldum. Oralar da iradenin taksit taksit yapılacağı söyleniyordu, bu doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi başımdan geçen bir şeyi yazayım.
Hepsiburada dan 100 tlye pantalon aldım ve taksitlendirdim. Ama seninki gibi hemen iade etmedim. Pantalon elime geldi sonra iade ettim. Onlar parayı toplu iade ettiler ama taksitler ekstrede devam etti.

Edit: taksitlendirmeyi banka aracılığıyla yaptım galiba onu hatırlamıyorum.

Tamamdır arkadaşlar Dün çözdüm sorunu. Hepsi burada direk parayı peşin olarak iade etti onaylanmadan iptal ettiğim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı