Hepsiburada kutusu açılmış ürün yolladı

erhan19

Kilopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz hafta cuma günü Hepsiburada'dan Anker SoundCore Spirit Pro kulaklık sipariş ettim. Pazartesi günü itibariyle elime ulaştı. Kargoyu teslim almadan önce kutuyu inceledim ve herhangi bir darbe vs yoktu, kutu sağlamdı. Sonra kutunun içini açtığımda karşılaştığım manzara bu.
Resimlerde görüldüğü gibi kutunun altındaki bant açılmış, yanına da bir kağıt sıkıştırılmış. Üst taraf ise olması gerektiği gibi açılmamış.
İnsan aklıyla dalga geçiyorlar. Ben birazdan iadeye göndereceğim ve büyük ihtimal aynı ürün bir başkasına gönderilecek. Gerçekten çok yazık.
20200120_125847.jpg20200120_125928.jpg20200120_130028.jpg20200120_130342.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi insan aklıyla dalga geçiyorlar. Geri iade etseniz bile başkalarına yolluyorlar ve bazı alıcılar iade için uğraşmıyor bile. Bu satıcılarda 2.el ürünü 0 gibi satıp parasını alıyor. Alıcılar böyle açılmış bir paket alırsa direk iade etsin. Yoksa akıllanmazlar bunlar.

O kağıt çoğu üründe o şekilde sıkıştırılmış olarak geliyor zaten. Kutuyu açmamak için ya arkasına yapıştırılıyor ya da kıyısından içine sokuluyor. Onun dışında üründe bir kullanma belirtisi yoksa, belki sadece kutuda biraz deformasyon vardır. Kulaklıkta bir ibare var mı?

Dediğiniz gibi insan aklıyla dalga geçiyorlar. Geri iade etseniz bile başkalarına yolluyorlar ve bazı alıcılar iade için uğraşmıyor bile. Bu satıcılarda 2.el ürünü 0 gibi satıp parasını alıyor. Alıcılar böyle açılmış bir paket alırsa direk iade etsin. Yoksa akıllanmazlar bunlar.
Evet dediğiniz gibi, kimde patlarsa artık...

Keşke kargocunun yanında açsaydınız.
Kargo kutusu oldukça sağlam duruyordu, aklıma gelmedi.

O kağıt çoğu üründe o şekilde sıkıştırılmış olarak geliyor zaten. Kutuyu açmamak için ya arkasına yapıştırılıyor ya da kıyısından içine sokuluyor. Onun dışında üründe bir kullanma belirtisi yoksa, belki sadece kutuda biraz deformasyon vardır. Kulaklıkta bir ibare var mı?
Kağıt sıkıştırılması veya kutunun darbe almış olması sorun değil benim için. Alttaki bant belli ki açılmış, bu yüzden ürünün kullanılmış olduğuna inanıyorum. Kulaklık kutunun dışından çok belli olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı