Amazon'da kutusu açılmış ürün iadesi gerçekleşir mi?

Kaan ziya

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen gün Amazon TR'den OTG aldım USB F to Micro USB M ama ucu olmadı garip bir şekilde. Ürünü iade edebilir miyim acaba? Kutu böyle oldu veya neyle kapatabilirim?

IMG_20220723_123312.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
%100 Şekilde para iadeni alırsın ürünün fiyatı 50 TL altı ise çok büyük ihtimalle paranızı iade edeceklerini ve ürünün sizde kalabileceğini söyleceklerdir.

Amazon'un üstüne şirket tanımam adamlar dehşet bir şey.

Merhaba arkadaşlar, geçen gün Amazon TR'den OTG aldım USB F to Micro USB M ama ucu olmadı garip bir şekilde. Ürünü iade edebilir miyim acaba? Kutu böyle oldu veya neyle kapatabilirim?

Eki Görüntüle 1460855

Alalı 30 gün geçmediyse Amazon iade alıyor hatta 30 günü aşarsa bile iade alırlar diye düşünüyorum.
Sonuç olarak iadeniz kabul edilecektir hatta belki ürünü bile istemezler.

Alalı 30 gün geçmediyse Amazon iade alıyor hatta 30 günü aşarsa bile iade alırlar diye düşünüyorum.
Sonuç olarak iadeniz kabul edilecektir hatta belki ürünü bile istemezler.

1 yıl kullandığım fareyi sorgusuz sualsiz aldılar hocam bu tarz ürünler için uğraşma gereği duymuyorlar direk para iadesi yaparlar diye düşünüyorum ürünü dahi geri istemezler.

Hocam Amazon iade alıyor çok beğeniyorum politikalarını RX 6600 aldım daha sonra iade etmem gerekti sorgusuz sualsiz iade aldılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı