Hepsiburada neden yeni eklenen telefonlara taksit yapıyor?

terileptil

Kilopat
Yer
Ankara
Merhaba. 2 gün önce Hepsiburada'dan Samsung A72'ye bakarken bir şey fark ettim. Normalde telefonlarda taksit seçeneği yokken, A72 modelinde 12 aya varan taksit seçenekleri yazıyordu. Sitede bug falan olmuştur belki diye umursamayıp geçtim fakat az önce de aynı durumu Redmi Note 10 modelinde gördüm.

Screenshot_64.png

Screenshot_65.png

Telefondaki taksit seçenekleri bunlar. Fakat başka telefonlara baktığım zaman böyle bir taksit seçeneği yok.

Screenshot_66.png

Screenshot_67.png

M51 modeline baktığım zaman taksit yapılmadığı yazıyor. 12 aya varan taksit seçeneği sadece yeni eklenen telefon modellerinde bulunuyor. Bunun sebebi nedir acaba? Hepsiburada'nın sürekli yaptığı bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3500TL üstündeki telefonlarda 3 taksit sınırlandırması bulunuyor. Ancak, ben de ilk defa görüyorum bu taksiti. Neden koymuşlar ki? Normalde alışveriş kredisi olarak yapıyorlardı.

3500TL üstündeki telefonlarda 3 taksit sınırlandırması bulunuyor. Ancak, ben de ilk defa görüyorum bu taksiti. Neden koymuşlar ki? Normalde alışveriş kredisi olarak yapıyorlardı.

Anlam veremedim ben de. Android telefonlar kısmına gelip sıralama kriterini "En Yeniler" yaptığım zaman çıkan ilk 6 telefonda fiyat fark etmeksizin 12 aya kadar taksit gözüküyor. Özellikle kontrol ettim çünkü ben de alışveriş kredisi yapıyorlar diye biliyorum fakat hem alışveriş kredisi hem de taksit gözüküyor. İlk 6 telefondan sonrasında ise hiçbirinde taksit seçeneği yok sadece alışveriş kredisi var.

3000TL veya üzerine 6 Ay'a kadar taksit seçeneği var.

Diğer telefonlarda kredi ile bağlantılı taksit seçeneği olabilir.

Dediğim gibi telefonları "En Yeniler" diye sıraladığımda ilk 6 telefonun fiyatı fark etmeksizin 12 aya kadar taksitli çıkıyor. Alışveriş kredisi seçeneği ayrı olarak yazıyor zaten ama bir de karta taksit seçeneği var dediğim modellerde. Hatta bir kaç ekran görüntüsü daha bırakıyorum farklı fiyatı olan ama siteye yeni eklenen telefonlardan :

Screenshot_2271.png

Screenshot_2272.png

Screenshot_2274.png

Screenshot_2275.png

Bu linkten dediğim gibi ilk 6 telefonu kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Bu telefonların yeni eklenmiş olması dışında hiçbir ortak özelliğini bulamadım aralarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı