Hepsiburada Nike Air Force çakma olma olasılığı nedir?

Kanka o ayakkabı çakma. 300-600 TL arası olan ve Hepsiburada, Trendyol gibi yerlerde satılan Air Force 1 ayakkabıların hepsi çakma. Geldiği gibi iade et. bu arada barkod olması fark etmiyor, barkod sadece Nike sitesine atıyor ve millet bunun orijinal bir şey olduğunu sanıyor.

Nike Ultra Air Force Dark almıştım Nike'in orijinal mağzasindan o da aynisini yapiyor dostum kafalar karıştı bak...

Nike Ultra Air Force Dark almıştım Nike'in orijinal mağzasindan o da aynisini yapiyor dostum kafalar karıştı bak...
Tamam işte diyorum ya orijinal sanıyorlar böylelikle. Ayakkabı geldiğinde görürsün zaten içinden inanılmaz derecede yapıştırıcı kokusu geliyor. Dikişler dandik. 1200 TL ayakkabı kanka bu 400 TL'ye olur mu hiç ?

Hocam eğer iade etme kararı alırsan sana tavsiyem kargocudan kargoyu alıp bakma elini değmeden iade et. Kuzenim bu tür bir olay yaşamıştı giymediği ayakkabıyı sırf kargocudan aldığı için giyilmiş diyerek iade almadılar.

Hocam eğer iade etme kararı alırsan sana tavsiyem kargocudan kargoyu alıp bakma elini değmeden iade et. Kuzenim bu tür bir olay yaşamıştı giymediği ayakkabıyı sırf kargocudan aldığı için giyilmiş diyerek iade almadılar.

Yok hocam satıcıya sordum iade edebilrisiniz dedi rahatça beğenmediğiniz durum olursa diye.

hocam ben de satın aldım aynı buradan,rez alın gelince yorumlıyıcam.bir de ben orijinal olduğunu hiç düşnmüyorum.zaten bu fiyata çakmasını alıcaktım.eğer kaliteli replikaysa geri göndermem
bunun için böyle şeylerii açarken videoya çekmek çok mntıklı,ha instagram daki sayfalardan alırsan karşında birini bulamazsın ama,trendy ve hepsib. gibi yerlerde sıkıntı yaşamazsınız.ben de direk video çekerek alıcam,hatta youtube bile atabilrim.link paylaşırım...

Hocam ben de satın aldım aynı buradan, rez alın gelince yorumlıyıcam. Bir de ben orijinal olduğunu hiç düşnmüyorum. Zaten bu fiyata çakmasını alacaktım. Eğer kaliteli replikaysa geri göndermem.

Bunun için böyle şeylerii açarken videoya çekmek çok mntıklı, ha Instagram'daki sayfalardan alırsan karşında birini bulamazsın ama, trendy ve hepsib. Gibi yerlerde sıkıntı yaşamazsınız. Ben de direk video çekerek alacağım, hatta YouTube bile atabilirim. Link paylaşırım...

Ayakabıya ulaştım kutu vb orijinal internetten karşışaltırmasına baktım tamamen aynı orijinal ile sadece farklı olan şey içinde ki kağıtta AF1 yazmıyor kanımca orijinal olarak düşünüyorum farkı yok...

Ayakabıya ulaştım kutu vb orijinal internetten karşışaltırmasına baktım tamamen aynı orijinal ile sadece farklı olan şey içinde ki kağıtta AF1 yazmıyor kanımca orijinal olarak düşünüyorum farkı yok...
hocam benim de yarın gelicek muhtemelen am tek sıkıntı aldığım saıcı hepsiburadadan kaldırılmış g.tum üçbuçuk atmıyor değil.umarım seninki gibi kaliteli gelir de sıkıntı yaşmamam

Orijinal Air Force ile de karşılaştırtım kutu dışarısındaki seri numarası ile ayakabi içerisindeki seri numarası aynı hepsi yazıyor ayakabının içerisindeki dikişler sık ve kırmızı tabanı aynı dışarısı aynı alt tabanı kauçuk yapıya sahip kaymaz şekilde barkod etkiketi ayakabının 800 TL olduğunu yazıyor ve 2020 üretim yani eski sezon o yüzden ucuz biraz daha.
hocam benim de yarın gelicek muhtemelen am tek sıkıntı aldığım saıcı hepsiburadadan kaldırılmış g.tum üçbuçuk atmıyor değil.umarım seninki gibi kaliteli gelir de sıkıntı yaşmamam
göndeririler hocam stok tükenmiştir.

Geri
Yukarı