Hepsiburada parayı kesti ancak sipariş gözükmüyor

FIFFLAREN

Kilopat
22 Kasım'da siparişimi Papara Kart ile verdim. Benden para kesildi ancak siparişim gözükmedi. Kendilerine mesaj attım ama işlem hala inceleme aşamasında ve ortada bir sipariş yok diyorlar. Ben de şimdi Papara'nın işlem geçmişi bölümünde bir video çekerek yolladım. Şikayetvar'da konu açtım başka ne yapabilirim iade yapılmazsa?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkulacak bir şey yok. Hepsiburada çözecektir. Çözülmezse, bankanız aracılığı ile ödeme itirazı yaparsınız.

Aynısı benim başıma da geldi. Benden de para çekildi sonra bekledim 2-3 saat sonra para geri iade edildi daha sonra tekrar denedim sipariş gerçekleşti.

Bu işlem bankayla alakalı yaşanan bir sorun. Bankanız işlem yapılan ücrete bloke koyuyor. Yani ne karşı taraf sizden ödeme almış oluyor ne de siz karşı tarafa ödeme yapmış oluyorsunuz. Aynı sıkıntıyı steam üzerinden yaşamıştım. Sorunu banka ile iletişime geçerek çözdüm. Hepsiburada nın çözebileceği bir sorun değil tahminimce.

Bu işlem bankayla alakalı yaşanan bir sorun. Bankanız işlem yapılan ücrete bloke koyuyor. Yani ne karşı taraf sizden ödeme almış oluyor ne de siz karşı tarafa ödeme yapmış oluyorsunuz. Aynı sıkıntıyı steam üzerinden yaşamıştım. Sorunu banka ile iletişime geçerek çözdüm. Hepsiburada nın çözebileceği bir sorun değil tahminimce.
Bankanızla iletişime geçin dediler şimdi.

Geri
Yukarı