Hepsiburada Premium kargo süreci çok yavaş

Gideon

Kilopat
Daha fazla  
Hepsiburada premium üyesiyim. Cumartesi günü satıcısı Hepsiburada olan bir kitap satın aldım. Salı günü kargolanacak yazıyor. Amazon Prime, 3 sene boyunca 7.90'dı. Hemen ertesi günü kargoya veriyor. Üstelik Prime Video da bu fiyata dahil. Hepsiburada 15 lira istiyor ama kargo çok yavaş.

Hepsiburada premium üyesiyim. Cumartesi günü satıcısı Hepsiburada olan bir kitap satın aldım. Salı günü kargolanacak yazıyor. Amazon Prime, 3 sene boyunca 7.90'dı. Hemen ertesi günü kargoya veriyor. Üstelik Prime Video da bu fiyata dahil. Hepsiburada 15 lira istiyor ama kargo çok yavaş.

Ben dün FreeBuds 5i aldım HepsiJet ile bugün sabah elime ulaştı. Hepsiburada ile görüştünüz mü?

Kitabın satıcısı kim? Hangi ilde yaşadığınızına bağlı bir durum. Anlaşılan ürün daha kargoya verilememiş. Amazon desteğe yazın durumu açıklasınlar.

Salı günü kargolanacak yazıyor diyorsunuz saat daha 13.00 belki kargoya verildi ama okutulmadı, bence sabırsızlık yapmak yerine günün henüz bitmediğiniz 17.00'a kadar hakları olduğunu sizin de bunu kabul ettiğinizi unutmamak gerek, marka kötülemek bu kadar basit olmamalı.
Kitabın satıcısı kim? Hangi ilde yaşadığınızına bağlı bir durum. Anlaşılan ürün daha kargoya verilememiş. Amazon desteğe yazın durumu açıklasınlar.
Amazon Hepsiburada hakkında ne açıklaması yapacak anlamadım, Hepsiburada'yı falan mı satın aldılar?

Hepsi jet kargo teslimli ve yarın kapında seçenekli satıcıların ürünlerini alın. Ben bu şekildeki ürünlerimde hiçbir sorun yaşamadım. Siparişten bir gün sonra ürünüm hep elimde oldu. Ve en güzel tarafı, hepsi jet te, gelen mesajlarla, kargonuzun dağıtımını canlı konumdan takip edebiliyor, ve teslim saatlerini, seçeneklerini değiştirebiliyorsunuz

O tahmini bana daha erken geliyor sen Aras Kargo'ya da PTT kullanmamışın HepsiJet şu an en iyi kargo.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı