Hepsiburada Premium'da BluTV üyeliği için her ay yeni bir mail istiyor

tugoli

Kilopat
Daha fazla  
Az önce BluTV destek ile yaptığım görüşmede Hepsiburada Premium'dan alınan BluTV kodların aktifleştirilebilmesi için her ay gelen yeni kodun yeni bir mail adresi ile kullanılması gerektiği, daha önce kod kullanılan bir hesapta tekrar kod kullanılamayacağı iletildi.
1 yıl Premium'da kalsam 12 mail adresi mi açacağım şimdi? :D

1658132558544.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu maile göre aynen o şekilde yapacaksınız gibi duruyor veya her ay mailinize yönlendirme yapacak adresler ayarlayacaksınız.

Mevcutta üyeliğim yok daha önce de almadım fakat kodda problem yaşadığım için desteğe yazdım ve bu bilgilendirmeleri aldım.
*Daha öncesinde mobil ödeme ve Apple uygulama içi ödeme yapılan hesaplara kod tanımı yapılamamaktadır, bu nedenle tanımla yapamıyor iseniz farklı bir mail adresi ile tanımlamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
Olayın saçmalığını belirtmek istedim sadece. Destek açık açık yeni mail adresi aç diyorsa zaten BluTV ölmüş, yokluktan Hepsiburada'nın promosyonu olmuştur.

Merhaba, Bende az önce hem Hepsiburada hem de BluTV müşteri hizmetlerini aradım. Hepsiburada BluTV ücretsiz kullanmak için Premium hesap her ay yenilenmesi gerekiyormuş. Aynı hesap üzerinden her ay bir kod veriliyormuş. BluTV de bunu teyit etti. Aynı hesap üzerinden Premium hesabı her yenilendiğinde ücretsiz kod ile kullanabiliyormuşuz. Bu sadece bilgi ben daha uygulamadım. Ne kadar doğru bilemedim uygulayınca belli olur.

Arkadaşlar kusura bakmayın hortlatıyorum az önce Hepsiburada Premium aldım 1 TL'ye kupon kodu oluşturdum ve BluTV hesabı açtım. Hesaba giriyorum kupon kodunu girmeye girince aktif BluTV üyeliği olanlar bu kampanyadan yararlanamaz diyor bunun sebebş 7 günlük ücretsiz deneme diye düşünüyorum öyle mi acaba? Yani kodu ücretsiz deneme bitince mi girersem kabul eder?

Arkadaşlar kusura bakmayın hortlatıyorum az önce Hepsiburada Premium aldım 1 TL'ye kupon kodu oluşturdum ve BluTV hesabı açtım. Hesaba giriyorum kupon kodunu girmeye girince aktif BluTV üyeliği olanlar bu kampanyadan yararlanamaz diyor bunun sebebş 7 günlük ücretsiz deneme diye düşünüyorum öyle mi acaba? Yani kodu ücretsiz deneme bitince mi girersem kabul eder?
Hayır 30 günlük veriyor. Aktif üyeliğin olmaması lazım. Kampanya sayfasındaki link ile kodu aktif ederek yeni mail ile üye olun.

Geri
Yukarı