Hepsiburada Sapphire Nitro+ RX 590 Düşük Fiyat

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASRock B450M Steel Legend, Ryzen 5 5600, Kingston Fury Beast 32 GB (2X16) 3200 MHz, Powercolor Red Devil RX 6600XT, Be Quiet! BK008, Corsair Carbide Spec Delta RGB, Corsair CV550, 1 TB WD Blue SN570, 500GB A2000 Kingston SSD, 1TB WD HDD, Sensei310, K60 RGB PRO, Qck Medium, Asus TUF VG24VQE, Keenetic Omni DSL
Meslek
Zabıt Katibi
Arkadaşlar fiyatı ucuz görünce hemen aldım. Doğum günüm geldiği için Hepsiburada 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL indirim verdi. Fiyatı 1463 TL idi bu kampanya ile birlikte 1363 TL'ye aldım. Ürünün görsellerine baktığım genelde rengi mavi şekilde oluyor. Hepsiburadaki ürünün rengi siyah olunca açıkçası biraz tedirgin oldum. Daha önce alan oldu mu?

Ürün linki

Arkadaşlar fiyatı ucuz görünce hemen aldım. Doğum günüm geldiği için Hepsiburada 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL indirim verdi. Fiyatı 1463 TL idi bu kampanya ile birlikte 1363 TL'ye aldım. Ürünün görsellerine baktığım genelde rengi mavi şekilde oluyor. Hepsiburadaki ürünün rengi siyah olunca açıkçası biraz tedirgin oldum. Daha önce alan oldu mu?

Ürün linki
Bu model Nitro+ mavi olan ise Nitro+ SE modeli. Mavi olan bir üst modeli oluyor ama fanlarda mavi ışık olması, rengi ve çok az bir frekans farkı dışında pek fark yok. O fiyata gayet iyi. Bir sorun olmaz merak etmeyin 😀

Ürün linki
Eline ulaşınca ettiğin tecrübeleri yazar mısın bende rx590 bakıyorum da

Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ettim. Su serptiniz 😅
Tamamdır dostum. Sıcaklık olsun performans olsun elimden geldiğince yazarım.
Hocam kart elime ulaştı. Herhangi bir sıkıntısı yok. Gayet güzel performans veriyor. Sıcaklık konusunda bence çok iyi. Yarım saat kadar Forza Horizon 4 oynadıktan sonra maximum sıcaklık olarak 63 derece gördüm. 5 dakikalık furmark testinde en fazla 63 derece gördüm.
1579722741769.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı