Hepsiburada şimdi al sonra öde saçmalığı

EmirhanBozan16

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan ilk önce beğendiğim ürünleri sepete koydum fakat şimdi al sonra öde kısmı çıkmadı meğerse alt kısımda HB limitli ürünler gibi bir ibare olması gerekiyormuş bende sepeti kurallara uyarak tekrar düzenledim ve 5000 TL olan Hepsipay limitimin 3.400 TL'si ile şimdi al şubatta öde kampanyasından faydalanmak istedim. Şubatta 3.400 TL'nin hepsini tek çekimde ödicem ve ödeme kısmında sadece tek çekim / 3 ay taksit ve üstü yazarak gidiyor hemen alt kısımda ilk taksit 02 Aralıkta alınacak yazıyor ve alınacak turar 3.400 değil 3.950 TL yazıyor, hem 1 ay sonra alıyor hem de 400 TL faiz koyuyor peki hani şubatta öde kampanyası? Kampanyayı incelediğimde 02 Aralıkta kredi kartıntan tutar alınacakmış ama limitten düşmeyecekmiş peki ekstre? Borç geldiğinde ya borç tutarıma 3.900 TL yansırsa? Bu kadar bilgisizlik içinde tabii ki de alım yapmadım. Sizde bu kampanya koşullarına güvenip almayın veya içinizde deneyen varsa aydınlatsın.

En son 1.5 2 yıl önce hemen al 3 ay sonra öde kampanyası vardı ve o kampanya çok iyiydi limitimi öğreniyordum ve limitim kadar alışverişi yapıyor banka kartı bilgilerimi giriyor ve 3 ay sonra ödüyordum bu sefer onu da kaldırmışlar. Benim limitim varsa ve 3 ay sonra ödeme imkanı sağlıyorsan neden 2 Aralıkta benden tutarı alıyorsun ve bu tutarın borca yansımyacağının garantisini vermiyorsun?

Saçmalıklarla dolu bir sistem olmuş. Eski sistem gibi olsaydı çok iyi olacaktı.

Geri
Yukarı