Steam cüzdan parası çekilir mi?

ensarwastaken

Femtopat
Daha fazla  
Hocam şimdi Steam cüzdan bakiyesini Papara'ya ya da herhangi bir karta cekmenin yolu var midir ben baktim ama simdi bazi yerlerde birine mesela 200 Steam bakiyesi ile oyun aliyosun o sana 200 lira nakit ya da bankana atıyor. Ben aslında pek güvenemedim. Tehlikeli bir işe benziyor.

Bazı uygulamalar var güvenilir paranı veriyorlar ama çok zarar ediyorsun. Örneğin 13 dolarlık oyun satın almanı istiyorlar karşılığında 9 dolar ödeme yapıyorlar.

Bazı uygulamalar var güvenilir paranı veriyorlar ama çok zarar ediyorsun. Örneğin 13 dolarlık oyun satın almanı istiyorlar karşılığında 9 dolar ödeme yapıyorlar.
Kral oda çok kötüymüş ya 1-2 dolar kesse neyse de

Eşin, dostun vs. değilse kimse senden indirimsiz tam fiyatına oyun almaz. Oyunu gider kendi satın alır, aynı hesap.
Bilmiyorum kral instagram görmüştüm bende, Bende insta dan yazdigim zaman kâr amacı gütmüyoruz satışlarımızdan komisyon kesmiyoruz gibi şeyler demişlerdi

Direkt olarak çekmen mümkün değil. Steam haricinde bir tanıdığına ya da Gameship uygulaması üzerinden %20 komisyon ile nakit paraya çevirebilirsiniz. Yapabilirseniz skin alıp sitelerden satış yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı