Hepsiburada Sipariş Hazırlanıyor Sorunu

Redwire

Hectopat
Daha fazla  
Çarşamba günü HDD aldım ve o günden beri hazırlanıyor yazıyor. Ürün tedarikinde bir sıkıntı mı olmuştur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bekleyelim bakalım umarım verirler.

Bir hafta oldu ve hala hazırlanıyor yazıyor. Ne yapmalıyım ? Şikayet yazdım ve 30 Mayıs'da gönderilecek denildi ve ses seda yok.

Dostum direk hepsiburada müşteri hizmetlerine mesaj at. Benim de başıma geldi. Telefon sipariş etmiştim. 2 hafta geçti ve hâlâ ürün hazırlanıyor yazıyordu. Bende hepsiburada müşteri hizmetlerine site üzerinden yazdım. Bana 20tl hediye çeki verdiler ve özür dilediler. Bende o 20tlyle mouse sipariş ettim. İlginçtir ama mouse 2 günde geldi fakat telefondan tık yok. Bende müşteri hizmetlerine eğer yarın yollamazsanız siparişi iptal edeceğim dedim. Onlarda bana ürünün tedarik sürecine girdiğini söylediler ve siparişi iptal ettim.

Edit: Sonuç olarak 3 hafta beklettiler.

SM-G610F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Dediğin gibi yarın kargoya vermezseniz siparişi iptal ederim dedim ve özür dileyip 10 TL'lik hediye çeki verdiler. Fakat hala kargodan ses seda yok. İptal ettikten sonra para iadesi kaç günde geldi ?

Son düzenleme:
Dediğin gibi yarın kargoya vermezseniz siparişi iptal ederim dedim ve özür dileyip 10 TL'lik hediye çeki verdiler. Fakat hala kargodan ses seda yok. İptal ettikten sonra para iadesi kaç günde geldi ?
5 iş günü içerisinde gelir.

Al işte saçmalığa bakın. Daha yeni mail attılar ve ürünün tedarik edilemediğini söyledir. Resmen vakit israfi, Hepsiburada.com'dan alışveriş yaparken iki kere düşünün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı